Kontaktujte nás: +421 948 707220
Posilňovacie zariadenie sedacích svalov Booty Builder teraz v limitovanej akcii!

Booty Builder

Zariadenia Booty Builder

Prekonávajte svoje limity

Booty Builder sú nové a inovatívne posilňovacie zariadenia, ktoré sú aktuálne najväčším trendom na trhu v oblasti fitness strojov. Prečo je tomu tak? Booty Builder je jedno z najjednoduchších, najúčinnejších a najviac časovo úsporných spôsobov, ako maximalizovať napätie sedacích svalov a tým tvarovať sexi zadoček. Veľkou výhodou zariadení Booty Builder sú ich lavičky, ktoré nemajú žiadny šev a pozdĺž okrajov sa nachádza čalúnenie.

To robí lavičku oveľa pohodlnejšou ako používanie bežných lavičiek či iných pomôcok s ostrejšími okrajmi. Vďaka maximálnemu pohodliu sa môžete sústrediť na správne zdvíhanie závažia bez hocijakej bolesti alebo nepohodlia hornej časti chrbtice. Okrem spomenutého jednoduchého používania a bezpečnosti, Booty Builder prináša predovšetkým zábavu, lepší zážitok z cvičenia a dosiahnutie výsledkov, aké si zaslúžite.

Booty Builder na FIBO 2019


Pozrite si reakcie ľudí z najväčšieho fitness veľtrhu na svete známom ako FIBO, na ktorom mali uchádzači možnosť si zariadenia Booty Builder vyskúšať na vlastnej koži.

 

Nový rozmer tréningu


Vďaka svojim perfektným vlastnostiam poskytujú zariadenia Booty Builder viac zábavy a predovšetkým maximálne pohodlie počas vášho tréningu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Booty Builder 7.0

Posilňovacie zariadenie so zabudovaným závažím


Booty Builder 7.0 je postavený na vysoko stabilnej platforme, ktorá je jednoduchá na používanie a bezpečná pri cvičení. Model 7.0 je založený na zapájaní bedrových kĺbov, pričom využíva optimálny rozsah pohybu. Počas cvičenia dokonale zapojíte gluteálne svalstvo (sedacie svalstvo) a hamstringy.

Booty Builder Platinum

Voľno-váhové zariadenie


Platinum je momentálne najnovšie posilňovacie zariadenie od spoločnosti Booty Builder. Narozdiel od svojho predchodcu je Platinum postavený ako voľno-váhové zariadenie, pričom využíva hlbší rozsah pohybu, disponuje novým bezpečnostným pásom a elegantným dizajnom, ktorý zaujme nejedného člena vašej posilňovne.

POZRIEŤ PRODUKT +421 948 707220      predaj@cardiofitness.sk

Booty Builder Mini Bands 3-pack

Gumové expandery


Booty Builder Mini Bands sú gumové expandery, ktoré sú ideálnou pomôckou k tréningu v pohodlí domova, alebo na tréning do posilňovne. Ich využitie je celkom intuitívne. Využiť ich môžete napríklad pri klasických drepoch, hip thrust-och, alebo vo vlastných tréningoch na precvičenie rôznych svalových partií.

POZRIEŤ PRODUKT +421 948 707220      predaj@cardiofitness.sk

KONTAKTUJTE NÁS


Pošlite nám email

Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom emailu a do 24 hodín
máte od nás odpoveď.

Zavolajte nám

Radi Vám na Vaše otázky a dotazy odpovieme telefonicky alebo
na osobnom stretnutí.

+ 421 948 707220