Kontaktujte nás: +421 948 707220
Posilňovacie zariadenie sedacích svalov Booty Builder teraz v limitovanej akcii!

Hammer Strength

Hammer Strength

Spoznaj svoju skutočnú silu!

Posilňovacie zariadenia značky Hammer Strength sú svetovou jednotkou v oblasti predaja komerčných fitness strojov a zároveň najobľúbenejšími silovými strojmi na svete. Stroje Hammer Strength nájdete vo väčšine fitness centier, ktoré využívajú profesionálny športovci. Patria medzi ne napríklad MLB, NFL, NBA či NHL tími. Tieto posilňovacie zariadenia sa ale využívajú aj vo vojenských výcvikových centrách, rehabilitačných centrách a zahraničných stredných školách pre ich telocvične a posilňovne. Silové stroje Hammer Strength sa vyznačujú prirodzeným pohybom počas tréningu, dlhou životnosťou, ľahkým využitím, prepracovaným dizajnom a zaručenou kvalitou.

Našim zákazníkom sme schopní zabezpečiť ktorékoľvek zariadenie značky Hammer Strength, o ktoré majú záujem. Vyberte si zariadenie na stránke Hammer Strength (klikni sem), kontaktujte nás a všetky podrobné informácie ohľadom vašej objednávky a vybavenie samotnej objednávky s vami okamžite preberieme. Bližšie informácie o strojoch a sériách sa dozviete v popisoch nižšie.

30 rokov skúseností

Hammer Strength buduje nielen elitných atlétov, ale aj tých, ktorí majú odhodlanie a záujem trénovať rovnako ako oni. Vylepšiť silový tréning a priniesť na trh vysokú kvalitu zariadení napadlo Garyho Jonesa, v roku 1989. S vlastnou šikovnosťou a vynaliezavosťou vytvoril značku Hammer Strength a skonštruoval stroje s perfektnou biomechanikou (rovnaký pohyb stroja ako je prirodzený pohyb ľudského tela).

Reputácia zariadení bola postavená z ocele a potu. Stroje Hammer Strength sú výberom profesionálnych športovcov, ktorí chcú trénovať na najvyššej úrovni a spoliehajú sa na ich športové kluby, ktoré im zabezpečia profesionálne tréningové zariadenia. S revolučnou víziou a vedením Garyho Jonesa sa Hammer Strength stal prvým, kto začal skúmať ergonomické výhody využitia konvergujúcich a rozbiehajúcich sa oblúkov pohybu.

 

 

 

 

Našim zákazníkom sme schopní zabezpečiť ktorékoľvek zariadenie značky Hammer Strength, o ktoré majú záujem. Vyberte si zariadenie na stránke Hammer Strength, kontaktujte nás a všetky podrobné informácie ohľadom vašej objednávky a vybavenie samotnej objednávky s vami okamžite preberieme.

 

Hammer Strength

 

Hammer Strength Plate Loaded


Najúspešnejšia séria voľno-váhových zariadení spoločnosti Hammer Strength s najlepšou biomechanikou strojov.

Hammer Strength MTS


Séria posilňovacích zariadení MTS využíva rovnakú biomechaniku strojov a je inšpirovaná sériou Plate Loaded.

Hammer Strength Select


Posilňovacie zariadenia so zabudovaným závažím zo série Select, ktoré sú prispôsobené pre tých najtvrdších športovcov.

Hammer Strength Benches and Racks


Vytvorte si kompletné tréningové prostredie pre vaše fitness centrum. Široká škála lavíc a stojanov zároveň dopĺňa vybavenie voľno-váhových zariadení Plate Loaded.

Hammer Strength HD Elite


Silové klietky ponúkajú konfigurovateľné prispôsobenie, ktoré umožňuje takmer neobmedzené možnosti tréningu. HD Elite ponúka flexibilný tréningový režim pre každého užívateľa.

Hľadáte cenovo prístupnejšie Hammer Strength zariadenia?


V našej ponuke nájdete aj množstvo repasovaných fitness zariadení značky Hammer Strength, ktoré sú cenovo prístupnejšie oproti novým fitness strojom. Pri repasovaní zariadenia si stroj prejde kompletnou demontážou, čistením každej časti a súčiastok stroja, opotrebované časti sa vymenia za nové, prelakovaním, kompletnou diagnostikou elektroniky a následne sa stroj poskladá a testuje. Sme jediná spoločnosť na Slovensku a v Čechách, ktorá repasuje použité fitness stroje, na úroveň, že zákazník nerozozná rozdiel medzi novým a repasovaným zariadením. Pre viac informácií o procese repasovania, klikni sem.

KONTAKTUJTE NÁS


Pošlite nám email

Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom emailu a do 24 hodín
máte od nás odpoveď.

Zavolajte nám

Radi Vám na Vaše otázky a dotazy odpovieme telefonicky alebo
na osobnom stretnutí.

+ 421 948 707220