Kontaktujte nás: +421 948 707220
Posilňovacie zariadenie sedacích svalov Booty Builder teraz v limitovanej akcii!

Life Fitness

What We Live For


Značka Life Fitness je synonymom najkvalitnejších a najúspešnejších komerčných zariadení do fitness centier po celom svete. Zariadenia Life Fitness sa môžu pýšiť skvelým dizajnom vhodným do každého fitness centra, inovatívnymi prvkami, komfortom a efektivitou zariadení, technologickými pokrokmi a spokojnosťou zákazníkov z celého sveta. Už viac ako 45 rokov sa spoločnosť Life Fitness venuje vytváraniu fitness riešení, ktoré sú výhodné ako pre fitness centrá, tak aj pre ich zákazníkov. Všetko to začalo s rotopedom Lifecycle, ktorý bol prvým elektronickým cvičebným vybavením. Vymyslel ho Dr. Keene Dimick, chemik, ktorý bol poháňaný túžbou zlepšiť účinnosť svojej rutiny cvičenia.

Agresívny prístup k technologickým pokrokom a vývojom nových strojov udržiava Life Fitness na absolútnej špičke trhu. Spoločnosť Life Fitness bola prvým výrobcom v oblasti fitness, ktorá videla potrebu vytvoriť prvé laboratórium na testovanie biomechaniky a následne začala s testami, pri ktorých pozoruje proces pohybu a námahy cvičiaceho. Pre viac informácií o samotnej značke a spoločnosti Life Fitness, klikni sem. Našim zákazníkom sme schopní zabezpečiť ktorékoľvek zariadenie značky Life Fitness, o ktoré majú záujem. Vyberte si zariadenie na stránke Life Fitness (klikni sem), kontaktujte nás a všetky podrobné informácie ohľadom vašej objednávky a vybavenie samotnej objednávky s vami okamžite preberieme.

IHRSA 2019


Spoločnosť Life Fitness sa zúčastnila najväčšej fitness konferencie na svete známej ako IHRSA, na ktorej predstavila niekoľko svojich noviniek.

Kvalita a precíznosť


Inovácia, kvalita a precíznosť pri tvorbe každého jedného zariadenia radia spoločnosť Life Fitness medzi najúspešnejšie značky na trhu.

Kardio zariadenia


Široká ponuka profesionálnych kardio zariadení vhodná pre každého cvičiaceho vo vašom fitness centre.

Insignia series


Prémiové vybavenie posilňovacích zariadení so zabudovaným závažím s novými dizajnovými prvkami.

Optima series


Elegantné riešenie silového tréningu s jednoduchým nastavením a ideálne pre akúkoľvek veľkosť priestoru.

Signature Plate Loaded


Voľno-váhové zariadenia s robustným dizajnom, ktoré ponúkajú všestranné možnosti silového tréningu.

Signature Cable Motion


Zariadenia zo série Cable Motion poskytujú efektívny a všestranný viacrozmerný silový tréning.

Signature Benches & Racks


Séria vysoko kvalitných stojanov a lavičiek, ktoré poskytujú maximálny komfort pri akomkoľvek cvičení.

Produkty Life Fitness – skladom

Bežecké trenažéry Elevation


Bežecké trenažéry zo série Elevation sú kombináciou najnovších technológií a spoľahlivých funkcií. Bežecký trenažér Life Fitness Elevation je momentálne najlepším bežeckým trenažérom na svete. Zariadenie bolo vyrobené tak, aby vyhovovalo širokému spektru cvičiacich a predovšetkým, aby prinieslo zábavu a množstvo inovácií do vášho tréningu. Na našom sklade nájdete aktuálne 2 typy bežeckého trenažéru Elevation, s možnosťou výberu dotykového displeja Discover SE3 HD Console alebo Discover ST Console.

POZRIEŤ PRODUKT  +421 948 707220     predaj@cardiofitness.sk

Bežecké trenažéry Integrity


Séria Integrity nadväzuje na 25-ročné technické a dizajnérske skúsenosti spoločnosti Life Fitness. Bežecké trenažéry Integrity sú postavené tak, aby boli spoľahlivé, efektívne, esteticky vhodné do každého fitness centra a príjemné pre každého cvičiaceho. Na našom sklade nájdete aktuálne bežecké trenažéry Integrity s možnosťou výberu dotykového displeja Discover SE3 HD Console alebo Discover ST Console. Oba displeje ponúkajú intuitívne rozhranie, jednoduché ovládanie, množstvo tréningových programov a omnoho viac.

POZRIEŤ PRODUKT  +421 948 707220     predaj@cardiofitness.sk

KONTAKTUJTE NÁS


Pošlite nám email

Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom emailu a do 24 hodín
máte od nás odpoveď.

Zavolajte nám

Radi Vám na Vaše otázky a dotazy odpovieme telefonicky alebo
na osobnom stretnutí.

+ 421 948 707220