Kontaktujte nás: +421 948 707220
Posilňovacie zariadenie sedacích svalov Booty Builder teraz v limitovanej akcii!

Life Fitness

Life Fitness

What we live for

Zariaďujete si fitness centrum alebo hľadáte nové zariadenia do vašej posilňovne? Značka Life Fitness je synonymom najkvalitnejších a najúspešnejších komerčných zariadení do fitness centier po celom svete. Zariadenia Life Fitness sa môžu pýšiť skvelým dizajnom vhodným do každého fitness centra, inovatívnymi prvkami, komfortom a efektivitou zariadení, technologickými pokrokmi a spokojnosťou zákazníkov z celého sveta.

Našim zákazníkom sme schopní zabezpečiť ktorékoľvek zariadenie značky Life Fitness, o ktoré majú záujem. Vyberte si zariadenie na stránke Life Fitness (klikni sem), kontaktujte nás a všetky podrobné informácie ohľadom vašej objednávky a vybavenie samotnej objednávky s vami okamžite preberieme.  Na našom sklade momentálne nájdete 2 typy špičkových bežeckých trenažérov Life Fitness Elevation a Life Fitness Integrity, s 2 typmi displeja Discover. Viac o týchto zariadeniach sa dočítate v popisoch nižšie.

Inovácia | Precíznosť | Kvalita

Už viac ako 45 rokov sa spoločnosť Life Fitness venuje vytváraniu fitness riešení, ktoré sú výhodné ako pre komerčné fitness centrá, tak aj pre zákazníkov centier. Všetko to začalo s rotopedom Lifecycle, ktorý bol prvým elektronickým cvičebným vybavením. Vymyslel ho Dr. Keene Dimick, chemik, ktorý bol poháňaný túžbou zlepšiť účinnosť svojej rutiny cvičenia.

Agresívny prístup k technologickým pokrokom a vývojom nových strojov udržiava Life Fitness na absolútnej špičke trhu. Spoločnosť Life Fitness bola prvým výrobcom v oblasti fitness, ktorá videla potrebu a vytvorila prvé laboratórium na testovanie biomechaniky a následne začala s testami , kde pozoruje proces pohybu a námahy cvičiaceho. Pre viac informácií o samotnej značke a spoločnosti Life Fitness, klikni sem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Produkty Life Fitness – skladom


Bežecké trenažéry Integrity

Séria Integrity nadväzuje na 25-ročné technické a dizajnérske skúsenosti spoločnosti Life Fitness. Bežecké trenažéry Integrity sú postavené tak, aby boli spoľahlivé, efektívne, esteticky vhodné do každého fitness centra a príjemné pre každého cvičiaceho. Na našom sklade nájdete aktuálne bežecké trenažéry Integrity s možnosťou výberu dotykového displeja Discover SE3 HD Console alebo Discover ST Console. Oba displeje ponúkajú intuitívne rozhranie, jednoduché ovládanie, množstvo tréningových programov a omnoho viac.

Bežecké trenažéry Elevation

Bežecké trenažéry zo série Elevation sú kombináciou najnovších technológií a spoľahlivých funkcií. Bežecký trenažér Life Fitness Elevation je momentálne najlepším bežeckým trenažérom na svete. Zariadenie bolo vyrobené tak, aby vyhovovalo širokému spektru cvičiacich a predovšetkým, aby prinieslo zábavu a množstvo inovácií do vášho tréningu. Na našom sklade nájdete aktuálne 2 typy bežeckého trenažéru Elevation, s možnosťou výberu dotykového displeja Discover SE3 HD Console alebo Discover ST Console.

Hľadáte cenovo prístupnejšie Life Fitness zariadenia?


V našej ponuke nájdete aj množstvo repasovaných fitness zariadení značky Life Fitness, ktoré sú cenovo prístupnejšie oproti novým fitness strojom. Pri repasovaní zariadenia si stroj prejde kompletnou demontážou, čistením každej časti a súčiastok stroja, opotrebované časti sa vymenia za nové, prelakovaním, kompletnou diagnostikou elektroniky a následne sa stroj poskladá a testuje. Sme jediná spoločnosť na Slovensku a v Čechách, ktorá repasuje použité fitness stroje, na úroveň, že zákazník nerozozná rozdiel medzi novým a repasovaným zariadením. Pre viac informácií o procese repasovania, klikni sem.

KONTAKTUJTE NÁS


Pošlite nám email

Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom emailu a do 24 hodín
máte od nás odpoveď.

Zavolajte nám

Radi Vám na Vaše otázky a dotazy odpovieme telefonicky alebo
na osobnom stretnutí.

+ 421 948 707220