Kontaktujte nás: +421 948 707220
Posilňovacie zariadenie sedacích svalov Booty Builder teraz v limitovanej akcii!

Naomi Fitness

Naomi Fitness

Funkčný zážitok

Naomi Fitness je dynamická, vysoko inovatívna spoločnosť špecializujúca sa na vybavenie pre funkčný tréning, CROSSFIT a vzpieranie. Bola založená tímom odborníkov z fitness priemyslu za pomoci bývalých profesionálnych olympijských športovcov a trénerov. Funkčnosť a vzhľad týchto produktov je na najvyššej úrovni. História vývoja siaha až do roku 1990.

PRODUKTOVÉ LÍNIE

Sortiment od Naomi Fitness zahŕňa multifunkčné posilňovacie veže,
konštrukcie a power rack-y.

OLYMPIC POWER RACKS

Všestranné využitie RACK-ov umožňuje vykonávať rôzne cviky od bench pressu až po drepovanie. RACK-y od Naomi Fitness boli navrhnuté tak, aby sa ich využiteľnosť ešte zvýšila. Vnútorný priestor, krížové uchopenie ľubovoľného príslušenstva a hrazda na vyťahovanie vyhovie aj cvičiacim, ktorým nejde len o vzpieranie, či silové tréningy. RACK-y spĺňajú požiadavky profesionálnych športovcov pre ich pevnosť a robustnosť vďaka použitiu kvalitných materiálov. RACK-y od NAOMI FITNESS sa radia medzi tie zariadenia, ktoré by určite nemali chýbať v žiadnom fitness centre, či v telocvični.

POZRIEŤ SÉRIU          +421 948 707220         predaj@cardiofitness.sk

Séria Chameleon

Multifunkčné veže zo série Chameleon sú navrhnuté tak, aby mal cvičiaci maximálny komfort pre cvičenie a zároveň aby sa hodili do každého moderného fitness centra. Všetky konštrukcie sú vyrobené z ocele a nerezovej ocele.

POZRIEŤ SÉRIU          +421 948 707220          predaj@cardiofitness.sk

Séria CUBE

Najnovšia séria multifunkčných veží od Spoločnosti NAOMI FITNESS je nazvaná CUBE. Inovatívne konštrukcie CUBE sú navrhnuté s dôrazom na maximalizáciu celkového priestoru určeného na tréning a zároveň tak, aby poskytovali cvičiacim najkvalitnejšiu formu funkčného tréningu.  Nový dizajn veží je ešte robustnejší a aj vďaka mohutným nosníkom zabezpečuje zvýšenú stabilitu konštrukcie a tým zvyšuje bezpečnosť pri tréningu. Unikátny dizajn série CUBE má symbolizovať neprekonateľnú funkčnosť a zároveň kombinuje všetky prvky tak, aby boli zariadenia estetické a moderné.

POZRIEŤ SÉRIU          +421 948 707220          predaj@cardiofitness.sk

Séria Suspension Bridge

Mnoho fitness prevádzok v súčasnosti ponúka svojim návštevníkom priestory pre funkčné tréningy, ktoré sú stále obľúbenejšie medzi širokou verejnosťou. Aj vďaka tomuto svetovému trendu sa spoločnosť Naomi Fitness rozhodla vytvoriť konštrukciu, ktorá nielenže ponúka veľa možností pre rôzne typy cvičení ale je vytvorená s dôrazom na to, aby zaberala vo vašej prevádzke, čo najmenej miesta.

POZRIEŤ SÉRIU          +421 948 707220         predaj@cardiofitness.sk