Kontaktujte nás: +421 948 707220
Posilňovacie zariadenie sedacích svalov Booty Builder teraz v limitovanej akcii!

Naomi Fitness

Naomi Fitness

Funkčný zážitok

Naomi Fitness je dynamická, vysoko inovatívna spoločnosť špecializujúca sa na vybavenie pre funkčný tréning, CROSSFIT a vzpieranie. Bola založená tímom odborníkov z fitness priemyslu za pomoci bývalých profesionálnych olympijských športovcov a trénerov. Funkčnosť a vzhľad týchto produktov je na najvyššej úrovni. História vývoja siaha až do roku 1990.

PRODUKTOVÉ LÍNIE

Sortiment od Naomi Fitness zahŕňa multifunkčné posilňovacie veže,
konštrukcie a power rack-y.

CHAMELEON Power Racks

Všestranné využitie RACK-ov umožňuje vykonávať rôzne cviky od bench pressu až po drepovanie. RACK-y od Naomi Fitness boli navrhnuté tak, aby sa ich využiteľnosť ešte zvýšila. Vnútorný priestor, krížové uchopenie ľubovoľného príslušenstva a hrazda na vyťahovanie vyhovie aj cvičiacim, ktorým nejde len o vzpieranie, či silové tréningy. RACK-y spĺňajú požiadavky profesionálnych športovcov pre ich pevnosť a robustnosť vďaka použitiu kvalitných materiálov. RACK-y od NAOMI FITNESS sa radia medzi tie zariadenia, ktoré by určite nemali chýbať v žiadnom fitness centre, či v telocvični.

POZRIEŤ SÉRIU          +421 948 707220         predaj@cardiofitness.sk

CHAMELEON Series

Multifunkčné veže zo série Chameleon sú navrhnuté tak, aby mal cvičiaci maximálny komfort pre cvičenie a zároveň aby sa hodili do každého moderného fitness centra. Všetky konštrukcie sú vyrobené z ocele a nerezovej ocele.

POZRIEŤ SÉRIU          +421 948 707220          predaj@cardiofitness.sk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CUBE Cage S – Single

Cube Cage S je najnovšia séria multifunkčných veží od spoločnosti Naomi Fitness. Inovatívne konštrukcie Cube sú navrhnuté s dôrazom na maximalizáciu celkového priestoru určeného na tréning a zároveň tak, aby poskytovali klientom fitness centra najkvalitnejšiu formu funkčného tréningu. Veže Cube Cage S sú šetrnejšie k šírke konštrukcie oproti sérií Cube Cage D, a vďaka tomu sú vhodnejšie do prevádzok s menším priestorom určeným na funkčný tréning. Séria Cube Cage S so sebou prináša aj nový robustný dizajn s hrubými nosníkmi, pre zvýšenie stability celej konštrukcie.

POZRIEŤ SÉRIU          +421 948 707220          predaj@cardiofitness.sk

CUBE Cage D – Double

Cube Cage D je najnovšia séria multifunkčných veží od spoločnosti Naomi Fitness. Inovatívne konštrukcie Cube sú navrhnuté s dôrazom na maximalizáciu celkového priestoru určeného na tréning a zároveň tak, aby poskytovali klientom fitness centra najkvalitnejšiu formu funkčného tréningu. Multifunkčné veže Cube D sú oproti modelom Cube S širšie a ponúkajú viac vnútorného priestoru, ktorý je vybavený vyšším počtom tréningových staníc. Séria Cube Cage D so sebou prináša aj nový robustný dizajn s hrubými nosníkmi, ktoré slúžia na zvýšenie stability celej konštrukcie.

POZRIEŤ SÉRIU          +421 948 707220          predaj@cardiofitness.sk

CUBE Suspension Bridge

Mnoho fitness prevádzok v súčasnosti ponúka svojim návštevníkom priestory pre funkčné tréningy, ktoré sú stále obľúbenejšie medzi širokou verejnosťou. Aj vďaka tomuto svetovému trendu sa spoločnosť Naomi Fitness rozhodla vytvoriť konštrukciu, ktorá nielenže ponúka veľa možností pre rôzne typy cvičení ale je vytvorená s dôrazom na to, aby zaberala vo vašej prevádzke, čo najmenej miesta.

POZRIEŤ SÉRIU          +421 948 707220         predaj@cardiofitness.sk

KONTAKTUJTE NÁS

Pošlite nám email

Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom emailu a do 24 hodín
máte od nás odpoveď.

Zavolajte nám

Radi Vám na Vaše otázky a dotazy odpovieme telefonicky alebo
na osobnom stretnutí.

+ 421 948 707220