Kontaktujte nás: +421 948 707220
Posilňovacie zariadenie sedacích svalov Booty Builder teraz v limitovanej akcii!

Thorax Trainer

Thorax Trainer

Jediný svojho druhu

ThoraxTrainer je trenažér imitujúci severské lyžovanie. Tento šport sa radí medzi najťažšie športy na svete. Len 3 x týždenne postačuje pre efektívny tréning a zaručuje precvičenie celého tela. Zlepšuje kardiovaskulárny systém, zlepšuje pohybové vlastnosti a motoriku človeka.

Je využívaný vrcholovými športovcami pre prípravu na vrcholové podujatia, ale aj v domácnostiach, či rehabilitačných centrách. Tento trenažér nesmie chýbať v každom modernom zariadení.

História

Spoločnosť ThoraxTrainer bola založená v roku 2008 dvoma vášnivými bežkármi, obaja s elitnou športovou kariérou v rámci triatlonu a bežeckého lyžovania. Ako lekár a uznávaný inžinier videli možnosť priniesť najťažší šport na svete – bežecké lyžovanie – do interiéru tým, že vytvorili lyžiarsky ergometer, ktorý imitoval bežecké lyžovanie.

Na vybudovanie prvého lyžiarskeho ergometra na svete, ktorý by realisticky mohol imitovať bežecké lyžovanie, využili svoje znalosti z oblasti tréningu a bežkovania.

Prvé prototypy lyžiarskeho ergometra boli predávané nórskym, švédskym a dánskym olympijským tréningovým centrám pre bežecké lyžovanie a triatlon. Práve tu si Thorax Trainer získal prvé pozitívne hodnotenia. Neskôr, práve vďaka jedinečnej a vysoko intenzívnej tréningovej metóde, sa začal zaujímať o ThoraxTrainer ™ aj fitnes priemysel a rehabilitačné centrá, ktoré dovtedy nemali skúsenosti so severským lyžovaním.

V súčasnosti naďalej pokračuje vášnivý prístup k rozvoju najlepšieho tréningového stroja na svete a všetci zamestnanci spoločnosti ThoraxTrainer ™ aktívne cvičia na strojoch, aby poskytovali informácie pre neustály vývoj školení a konceptov.

PRODUKTY

V súčasnosti ponúkame našim klientom 2 najpopulárnejšie verzie toho revolučného zariadenia:
PRO CARDIO a HOME ELITE

PRO CARDIO
Bežkársky ergometer pre fitness centrá

ThoraxTrainer s guľatými ložiskami vnútri „koľajničiek“ zabezpečujú extrémne nízke trenie palíc. Tento systém koľajníc je mimoriadne robustný a vyžaduje len malú údržbu. Vhodné pre posilňovacie centrá, športové kluby a ostatné centrá s vysokým počtom návštevníkov.

POZRIEŤ PRODUKT          +421 948 707220          predaj@cardiofitness.sk

HOME ELITE
Bežkársky trenažér pre domácnosti

Najpopulárnejší model ThoraxTrainer s magnetickým odporom a patentovaným teflónovým systémom „koľajničiek“, ktorý umožňuje plynulý a tichý sklz lyžiarskych palíc. Vhodné pre súkromné použitie a menšie telocvične.

POZRIEŤ PRODUKT          +421 948 707220         predaj@cardiofitness.sk

KONTAKTUJTE NÁS


Pošlite nám email

Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom emailu a do 24 hodín
máte od nás odpoveď.

Zavolajte nám

Radi Vám na Vaše otázky a dotazy odpovieme telefonicky alebo
na osobnom stretnutí.

+ 421 948 707220