Kontaktujte nás: +421 948 707220

Ewmet

Fitness podlahy Ewmet

Vybavte svoje fitness centrum kvalitnou podlahou určenou pre všetky typy športových zón

Spoločnosť Ewmet založená v roku 2000, pôsobila ako triediace oddelenie druhotných surovín a recyklovateľných materiálov, so sídlom v meste Wolbrom. V roku 2006 spoločnosť Ewmet zahájila výrobu gumových granulátov. Granule boli získané z čistého odpadu a využité na výrobu syntetickej trávy. Technológia využitá pri výrobe získala veľký úspech a osvedčila sa aj pri rôznych vládnych programoch. Nakoľko spoločnosť neskôr prestala vyrábať vlastné gumové granuláty, každý gumový výrobok je založený na granulátoch SBR pochádzajúcich z recyklácie pneumatík, alebo granulátov EPDM zmiešané s vysokokvalitným polyuretánovým spojivom.

Jedným z ďalších úspešných projektov spoločnosti bol vládny program, ktorý sa týkal hromadnej výroby širokej škály flexibilných povrchov určených pre detské ihriská. Výroba týchto povrchov pokračuje dodnes. Vzhľadom k úspechom a kvalite výroby, spoločnosť Ewmet začiatkom roku 2013 začala s výrobou profesionálnych podláh určených pre fitness priemysel a ďalšie odvetvia, ktoré si vyžadujú odolné podlahy pre vnútorné a vonkajšie priestory. V našom portfóliu nájdete športové podlahy určené najmä pre komerčné fitness centrá. Podlahy sú vhodné pre všetky typy fitness priestorov, crossfitové haly, kardio a silové zóny, alebo telocvične.

PONUKA EWMET PODLÁH

V našej ponuke nájdete viacero typov športových podláh určených pre rôzne typy fitness priestorov.
V prípade záujmu o cenovú ponuku alebo poradenstvo nás neváhajte kontaktovať.

Ewmet gymfloor 1100

Ewmet gymfloor 1100 je profesionálna športová podlaha, ktorej povrchová štruktúra sa vyznačuje vyššou hustotou a hladším povrchom.

Ewmet gymfloor 1000

Ewmet gymfloor 1000 je profesionálna športová podlaha, ktorá patrí k štandardnej línií podláh značky Ewmet a je najčastejšou voľbou našich zákazníkov.

Ewmet mix color 950

Ewmet mix color 950 je profesionálna športová podlaha pozostávajúca zo zvyškových EPDM granúl použitých vo výrobe podláh značky Ewmet.

Ewmet double-layer mats C1400

Ewmet double-laywer mats C1400 patrí do kategórie špeciálnych športových podláh, ktoré sa vyznačujú veľmi vysokou odolnosťou a najvyšším štandardom používania.

Ewmet weightlifting platforms

Vzpieračská športová podlaha od spoločnosti Ewmet poskytuje dokonalé tlmenie nárazov a zvukovú izoláciu do všetkých silových a vzpieračských priestorov.

KONTAKTUJTE NÁS


Pošlite nám email

Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom emailu a do 24 hodín
máte od nás odpoveď.

Zavolajte nám

Radi Vám na Vaše otázky a dotazy odpovieme telefonicky alebo
na osobnom stretnutí.

+ 421 948 707220