Kontaktujte nás: +421 948 707220

Nové fitness zariadenia

Nové fitness zariadenia

Sme výhradný distribútor 6 svetových značiek na Slovensku

Sme jediná spoločnosť na Slovensku a v Čechách s tak veľkým portfóliom produktov a služieb.

Jedným z cieľov našej spoločnosti je neustály rozvoj v oblasti služieb a takisto portfólia produktov. Aby sme naším zákazníkom dokázali zabezpečiť stále väčšiu variabilitu pri výbere fitness zariadení do svojich fitness centier, neustále rozširujeme náš sortiment aj o nové stroje a vybavenie.

Sme výhradným distribútorom fitness zariadení značiek Body Tone, Master Sport, Jacobs Ladder, Marpo Kinetics, Naomi Fitness a Thorax Trainer. Okrem toho v našej ponuke nájdete aj nové stroje značiek ABS Company, Booty Builder, Concept 2, Cybex, Renegade, Lex Quinta, SpeedFit, StairMaster a Ziva.

NAŠA PONUKA NOVÝCH FITNESS ZARIADENÍ

BODYTONE

Je španielska značka fitness zariadení s vyše 20 ročnou históriou. Spoločnosť je medzinárodne uznávaná a opiera sa o širokú škálu produktov, ktorá rastie z roka na rok. V ponuka nájdete kardio zariadenia, obľúbené posilňovacie zariadenia série Evolution, voľnováhové stroje, či crossfitové konštrukcie a doplnky. Všetky stroje sú vyrábané v Španielsku s dôrazom na každý detail a inovácie zo sveta fitness, aby stroje spĺňali aj tie najnáročnejšie podmienky profesionálnych športovcov.

MASTER SPORT

Ide o poľskú spoločnosť, ktorá vznikla v roku 1994 a ako prvé priniesla na trh líniu fitness zariadení určenú pre domácnosti. O 4 roky na to predstavila spoločnosť prvú profesionálnu líniu posiľňovacích a voľnováhových zariadení. Momentálne Master Sport ponúka niekoľko produktových línií a stroje tejto značky určite zaraďujeme medzi prémiové, keďže sú na vysokej technologickej či dizajnovej úrovni.

Thorax Trainer

Spoločnosť ThoraxTrainer bola založená v roku 2008 dvoma vášnivými bežkármi, ktorí videli možnosť priniesť najťažší šport na svete do sveta fitness, a to bežecké lyžovanie. Využili svoje znalosti z oblasti výcviku a lyžovania a vybudovali vôbec prvý bežkársky trenažér, ktorý imitoval bežecké lyžovanie v interiéri.

Zistiť viac >>

Marpo Kinetics

Marpo Kinetics bola založená v roku 2006 Mariusom Popescu, bývalým profesionálom v judo. Lanový Trenažér Marpo poskytuje intenzívny a efektívny tréning, bez toho aby bola ohrozená bezpečnosť. Je používaný v telocvičniach a rehabilitačných centrách všetkých kategórií vo viac ako 30-tich krajinách sveta. Každý model je vhodný na efektívny kardio a súčasne silový tréning.

Zistiť viac >>

Jacobs Ladder

Je inovatívny horolezecký trenažér založený na princípe priečnych rebrín. Poskytuje najefektívnejšie cvičenie pre tých, ktorým fyzická zdatnosť nie je ľahostajná. Na rozdiel od väčšiny kardio strojov, tento patentovaný horolezecký trenažér efektívne precvičí ako spodnú, tak aj vrhnú časť tela.

Zistiť viac >>

Naomi Fitness

Naomi Fitness je dynamická, vysoko inovatívna spoločnosť špecializujúca sa na vybavenie pre funkčný tréning, Crossfit a vzpieranie. Bola založená tímom odborníkov z fitness priemyslu za pomoci bývalých profesionálnych olympijských športovcov a trénerov. Funkčnosť a vzhľad týchto produktov je na najvyššej úrovni.

Zistiť viac >>

Veslovací trenažér

Concept C2

Prirodzený pohyb veslovania vám poskytuje najlepší tréning. Precvičuje všetky hlavné svalové partie, srdce, pľúca a obehový systém. Veslársky trenažér využíva odpor vzduchu, takže intenzita tréningu je výlučne určovaná silou vášho záberu. Preto je veslársky trenažér vhodný pre každého bez ohľadu na vek alebo úroveň fyzickej zdatnosti a na rozdiel od väčšiny zariadení fitnes centier je vhodný i pre domáce použitie.

Schodový trenažér

Stairmaster Gauntlet 8

StairMaster ako prvý prišiel na trh so schodovým trenažérom už v roku 1983. Od tej doby sa tento trenažér stal neoddeliteľnou súčasťou každého fitness centra. Model Gauntlet 8 vznikol na základe 30 ročných skúseností tohto výrobcu.

KONTAKTUJTE NÁS


Pošlite nám email

Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom emailu a do 24 hodín
máte od nás odpoveď.

Zavolajte nám

Radi Vám na Vaše otázky a dotazy odpovieme telefonicky alebo
na osobnom stretnutí.

+ 421 948 707220