Kontaktujte nás: +421 948 707220

O repase

O repasovaných zariadeniach

Patríme k európskej špičke v repasovaní

Sme jediná spoločnosť na Slovensku a v Čechách, ktorá repasuje použité fitness stroje, na úroveň, kedy zákazník nerozozná rozdiel medzi novým a repasovaným zariadením.

Práve profesionalita s akou pristupujeme k tomuto odvetviu, zaraďuje našu spoločnosť bezkonkurenčne k európskej špičke v repasovaní profesionálnych fitness zariadení. Naše produkty nájdete vo viac než 300 fitness centrách na Slovensku, v Česku, Maďarsku či Rakúsku.

Na sklade máme neustále 500 – 700 strojov, teda sme schopní dodať stroje vo veľmi krátkom čase. Na všetky naše repasované zariadenia dávame záruku 6-12 mesiacov, ktorá sa dá predĺžiť až na dva roky. Samozrejmosťou je rýchly záručný a pozáručný servis, rýchla dostupnosť náhradných dielov, vysoko kvalifikovaný personál s bezkonkurenčnými skúsenosťami.

Proces repasovania

Proces prebieha v 6 základných krokoch, od demontovania stroja, cez čistenie, výmenu opotrebovaných častí za nové, až po diagnostiku elektroniky a testovanie. Následne je v 100% stave pripravený na expedíciu klientovi.

HLAVNÉ VÝHODY

Nižšie vstupné náklady

Hlavnou a najväčšou výhodou pri kúpe repasovaných zariadení je samozrejme cena. Pričom rozdiel medzi novými a repasovanými strojmi je enormný. Pri kúpe repasovaných zariadení úspora dosahuje 40-70% z ceny nového stroja.

Stroje na mieru

Ak sa rozhodnete pre kúpu repasovaných strojov, s našou službou „CFS Design“ si máte možnosť zvoliť farebnú variantu svojho stroja na mieru.

Viac info v sekcii CFS design!      >

Rýchla návratnosť investícií

Ak si zariaďujete nové fitness centrum, ktoré si vyžaduje veľkú počiatočnú investíciu, s nákupom repasovaných strojov ušetríte 40-70%, čo vašu počiatočnú investíciu výrazne zmenší a zaručíte si tak kratšiu a rýchlejšiu návratnosť vašich finančných prostriedkov.

Ponuka repasovaných strojov

V našej ponuke máme repasované stroje od 9 svetových výrobcov ako sú Technogym, Star Trac, Nautilus a ďalších. Ponúkame Vám kompletnú škálu fitness zariadení.

Kardio zariadenia

Posilňovacie zariadenia

Voľnováhové stroje

Lavičky

Multifunkčné veže

Iné

KONTAKTUJTE NÁS


Pošlite nám email

Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom emailu a do 24 hodín
máte od nás odpoveď.

Zavolajte nám

Radi Vám na Vaše otázky a dotazy odpovieme telefonicky alebo
na osobnom stretnutí.

+ 421 948 707220