Kontaktujte nás: +421 948 707220

Sme výhradným distribútorom pre Slovensko a Českú republiku

Bodytone

BODYTONE

Špičkové zariadenia s dôrazom na detail a inovácie

Španielsky výrobca profesionálnych fitness strojov pôsobí na trhu už viac ako 20 rokov. Výskumný a vývojoví tím Bodytone v spolupráci s odborníkmi z prestížnych centier na výskum biomechaniky sa špecializujú na zabezpečenie toho najvyššieho komfortu a zážitku z cvičenia pre svojich zákazníkov. Špecifickými vlastnosťami strojov Bodytone je ich prepracovaný dizajn, využitie kvalitných materiálov pri výrobe, technologický vývoj, perfektná biomechanika a široké portfólio produktov, ktoré v sebe zahŕňa kardio zariadenia, silové stroje alebo lavičky, činky stojany, kotúče a ďalšie.

Našim zákazníkom sme schopní zabezpečiť ktorékoľvek zariadenie značky Bodytone, o ktoré majú záujem. Vyberte si zariadenie z našej online ponuky alebo nás neváhajte kontaktovať s typom zariadenia, ktoré hľadáte pre svoje fitness centrum a všetky podrobné informácie ohľadom vašej objednávky a jej samotné vybavenie s vami okamžite preberieme.

 

 

V našej ponuke fitness strojov nájdete niektoré zariadenia značky Bodytone za zvýhodnené ceny. Prezrite si našu aktuálnu ponuku Akcie a Výpredaj priamo tu (klikni sem),
a v prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať. Náš obchodný zástupca Vám poskytne všetky informácie o Vašej objednávke a zariadenia Vám v čo najkratšom termíne doručíme do Vášho fitness centra.

 

Kardio zariadenia

EVO, EX, HIIT tréning

Všetky kardio zariadenia sú vyvíjané v úzkej spolupráci s profesionálnymi športovcami a odborníkmi z oblasti fitness. Každé zariadenie je navrhnuté tak, aby spĺňalo aj tie najnáročnejšie podmienky klientov vo fitness prevádzkach. Kardio stroje Bodytone zakúpilo mnoho obľúbených sietí komerčných fitness centier, hotelových fitness centier, univerzít,  firemných centrier a domácností. Moderný dizajn, elegantné farebné prevedenie, skvelé technické vlastnosti a vysoký komfort počas cvičenia sú hlavnými prednosťami kardio strojov značky Bodytone.

POZRIEŤ CELÚ SÉRIU    +421 948 707220        predaj@cardiofitness.sk

Bodytone Forza Bold

Najvyššia úroveň kvality, dizajnu a technológie

Zariadenia zo série Forza Bold sa vyznačujú svojim moderným dizajnom, perfektnou biomechanikou a vysokou kvalitou využitých materiálov pri výrobe. Hlavným cieľom série je poskytovať najvyšší komfort a efektívny tréning pre napredovanie v svojich cieľoch. Séria pozostáva zo širokého portfólia posilňovacích strojov, vďaka čomu si môžete prispôsobiť svoju prevádzku podľa svojich potrieb a preferencií. Zariadenia sú vhodné do každého komerčného fitness centra, telocvične alebo hotelového fitness centra.

POZRIEŤ CELÚ SÉRIU    +421 948 707220        predaj@cardiofitness.sk

Bodytone Forza Dual

Využite najlepšie priestor vo vašom fitness centre

Profesionálne posilňovacie stroje, ktorých dizajn bol navrhnutý tak, aby čo najefektívnejšie využíval priestor vo vašom fitness centre. Jedno zariadenie zo série Forza Dual umožňuje užívateľom vykonávať až dve cvičenia. Prepracovaný dizajn strojov a ich vysoká kvalita sú zárukou spokojnosti zákazníkov. Zariadenia zo série Forza Dual sú vhodné do každého komerčného fitness centra, telocvične, hotelových alebo wellness fitness centier.

POZRIEŤ CELÚ SÉRIU    +421 948 707220        predaj@cardiofitness.sk

Lavičky a stojany

Komfortné cvičenie a množstvo odkladacieho priestoru

Vybavte svoje fitness centrum špičkovým príslušenstvom značky Bodytone. V našej ponuke nájdete široké množstvo lavičiek a stojanov, ktoré určite nesmú chýbať vo vašom fitness centre. Vysoký komfort lavičiek, množstvo odkladacieho priestoru stojanov na jednoručky a kotúče, a elegantné prevedenie každej lavičky a stojana je zárukou spokojnosti každého zákazníka.

POZRIEŤ CELÚ SÉRIU    +421 948 707220        predaj@cardiofitness.sk

KONTAKTUJTE NÁS


Pošlite nám email

Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom emailu a do 24 hodín
máte od nás odpoveď.

Zavolajte nám

Radi Vám na Vaše otázky a dotazy odpovieme telefonicky alebo
na osobnom stretnutí.

+ 421 948 707220