Kontaktujte nás: +421 948 707220

Bodytone

Bodytone

Španielske inovácie

Španielsky výrobca fitness zariadení s vyše 20 ročnou históriou, Bodytone, je medzinárodne uznávaná spoločnosť, ktorá sa opiera o širokú škálu produktov, ktorá rastie z roka na rok. V ponuke nájdete kardio zariadenia, obľúbené posilňovacie zariadenia série Evolution, voľnováhové stroje, či crossfitové konštrukcie a doplnky.

Produkty spoločnosti Bodytone sú vyrábané v Španielsku s dôrazom na každý detail a inovácie zo sveta fitness, aby spĺňali aj tie najnáročnejšie podmienky profesionálnych športovcov.

Značka Bodytone sa pozerá do budúcnosti a práve preto sa neustále sústredí na proces vývoja, inovácií a zlepšovania. Produkty tejto značky sa vždy prezentujú technologickou vyspelosťou a výbornými tréningovými programami.

SME VÝHRADNÝ DISTRIBÚTOR

PRE SLOVENSKO A ČESKÚ REPUBLIKU

Produktové línie 

EVOLUTION CARDIO
Kardio zariadenia

Kardio zariadenia zo série Evolution sa vyznačujú estetickým vzhľadom, kvalitnou oceľovou konštrukciou a ergonomicky tvarovanými rukoväťami, sedadlom a opierkou. Všetky produkty sú testované profesionálnymi atlétmi, zaručujú výbornú efektivitu a sú vhodné do každého typu komerčnej prevádzky.

POZRIEŤ CELÚ SÉRIU        +421 948 707220         predaj@cardiofitness.sk

INDOOR BIKES

Nová séria zariadení pre skupinové cvičenia spája dokonalosť a bezpečnosť. Všetky produkty sú vyrobené z oceľových túb a ponúkajú množstvo zabudovaných prvkov, ktoré sa postarajú o vynikajúci a komfortný zážitok z cvičenia.

POZRIEŤ CELÚ SÉRIU        +421 948 707220         predaj@cardiofitness.sk

EVOLUTION
Séria strojov so zabudovaným závažím

Profesionálne tehličkové zariadenia série EVOLUTION sú výsledkom dlhoročných skúseností a poznatkov z oblasti posilňovania. Séria obsahuje kompletnú radu produktov vrátane lavičiek a stojanov. Oceľová konštrukcia strojov zaručuje výbornú stabilitu pri cvičení. Stroje sú vybavené ergonomicky navrhnutými sedadlami, opierkami a podperami vyrobenými z imitácie kože. Medzi ďalšie prvky tejto výnimočnej rady patria neodmysliteľne neoprénové protišmykové rukoväte a nylonové lanká s vnútornými ložiskami pre tichý chod stroja. Všetky stroje boli dôkladne testované profesionálnymi atlétmi a určite splnia požiadavky aj náročných klientov.

POZRIEŤ CELÚ SÉRIU        +421 948 707220         predaj@cardiofitness.sk

SOLID ROCK
Séria voľno váhových strojov

Kompletne vynovená séria voľno váhových posilňovacích strojov série SOLID ROCK sa vyznačuje oblúkmi a zafarbenými pohyblivými časťami strojov v korporátnej farbe spoločnosti a to v zelenej. Športovo elegantný dizajn krásne dotvorí každé moderné fitness centrum. Okrem jedinečného dizajnu sú stroje vyrobené zo špičkových komponentoch, čo predlžuje ich životnosť.  Kompletná séria obsahuje stroje na precvičovanie prsných, chrbtových svalov, nôh, ramien, niekoľko typov lavičiek a power rack-y.

POZRIEŤ CELÚ SÉRIU         +421 948 707220         predaj@cardiofitness.sk

COMPACT
Nižšia rada tehličkových strojov

Voľnováhové stroje zo série COMPACT sú určené pre malé a stredné fitness prevádzky. Séria obsahuje modely na kompletné precvičenie celého tela vrátane hrudníka, chrbta, ramien a nôh. Jedná sa o cenovo dostupnejšiu sériu v porovnaní so sériou Evolution.

POZRIEŤ CELÚ SÉRIU        +421 948 707220         predaj@cardiofitness.sk

MAXX SERIE
Nižšia rada voľno váhových strojov

Nižšia rada voľno váhových strojov obsahuje 8 modelov, na ktorých precvičíte všetky svalové partie. Rám strojov je vyrobený z oceľových túb o hrúbky 2,5 mm.  Pogumované rukoväte, sedadlá a opierky sú ergonomicky upravené pre väčší komfort pri cvičení. Tŕne na kotúče sú zhotovené z pochrómovanej ocele, čo zaručuje väčšiu stabilitu stroja pri cvičení. Tak ako všetky stroje od Spoločnosti Bodytone aj zariadenia zo série MAXX sú vyrobené s dôrazom na ergonómiu a testované profesionálnymi športovcami.

POZRIEŤ CELÚ SÉRIU        +421 948 707220         predaj@cardiofitness.sk

CROSS AREA
Príslušenstvo pre CrossFit

Spoločnosť Bodytone má v svojej ponuke rôzne typy modulov, ktoré sa dajú prispôsobiť akémukoľvek priestoru a typu tréningu.

POZRIEŤ CELÚ SÉRIU        +421 948 707220         predaj@cardiofitness.sk