Kontaktujte nás: +421 948 707220

Realizácie fitness centier

Komplexné realizácie fitness centier

S 8 ročnou praxou a obrovským know-how sme jednotkou na trhu v
zariaďovaní a renovovaní fitness centier.

Disponujeme komplexným portfóliom služieb a produktov, vďaka čomu vieme priviesť akúkoľvek vašu víziu do vytúženého cieľa.

Aj vďaka týmto skúsenostiam sme schopní realizovať akýkoľvek typ fitness prevádzky, či už sa jedná o malú posilňovňu, hotelové, firemné, wellness či veľké komerčné fitness centrum. Medzi našimi realizovanými projektami nájdete aj dámske fitness centrá, cross fit gym-y, vzpieračské arény ale aj rezidenčné fitness či už outdoorové fitness parky.

Vašu prevádzku dokážeme zariadiť celou škálou fitness zariadení od kardio a posilňovacích strojov, cez športové podlahy, vzpieračské náčinie, rôzne fitness príslušenstvo, až po šatňové skrinky a lavičky.

Fitness zariadenia

Repasované stroje

Jadrom pôsobenia spoločnosti je predaj repasovaných fitness zariadení svetových značiek: Technogym, Star Trac, Precor, Stairmaster a ďalších.

Nové stroje

Sme výhradným distribútorom značiek:

Jacobs Ladder, BodytoneThorax TrainerMaster Sport,Naomi Fitness, Marpo Kinetics a mnoho ďalších.

Všetko pre vaše fitness centrum

CrossFit príslušenstvo

V našej ponuke nájdete pestrý výber príslušenstva pre vaše cross fitové cetrum. Ponuku neustále doplňujeme o nové zariadenia práve vďaka veľkému záujmu našich klientov.

ZISTIŤ VIAC

CFS Dizajn

Ako jediný na Slovensku a Česku sme schopní vašim strojom dodať jedinečný dizajn v akýchkoľvek farbách aké si viete predstaviť. Stačí si len vybrať.

ZISTIŤ VIAC

Činky, kotúče a ostatné doplnky

Hľadáte činky do vašej posilňovacej zóny, či yoga podložky alebo skrinky do šatní? Sme schopný vám poslať viacero ponúk v rôznych cenových reláciách, z ktorých si určite vyberiete.

Podlaha pre vaše fitness centrum

Naša spoločnosť pri zariaďovaní fitness centier používa podlahu od kvalitného nemeckého výrobcu KRAIBURG-RELASTEC GmbH značky SPORTEC.

ZISTIŤ VIAC

“Realizovali sme úspešne vyše 100 projektov a naše zariadenia nájdete vo viac ako 300 prevádzkach.”

Cardio&Fitness Studio

Priebeh realizácie

Vstupné informácie

V prvej fáze je nevyhnutné aby sme od klienta dostali všetky potrebné informácie na vytvorenie si čo najlepšej predstavy o novom projekte. Či už sa jedná o realizáciu novej fitness prevádzky alebo renovovanie tej pôvodnej. Ďalšou nevyhnutnosťou sú nepochybne informácie o danej lokalite, na základe čoho sa špecifikuje cieľová skupina zákazníkov, samotný pôdorys fitness centra a v neposlednom rade vaše preferencie a rozpočet.

Stanovenie konceptu

Na základe vstupných informácii, vám pomôžeme stanoviť ten správny koncept s prihliadnutím na všetky faktory, a to priestor, danú lokalitu, cieľovú skupinu. Naviac vás prevedieme aj aktuálnymi trendami vo svete fitness, či už vám poskytneme informácie o chybách akých sa často dopúšťajú podnikatelia vo sfére fitness.

Príprava projektu

V tretej fáze vám na základe rozpočtu a všetkých informácii, ktoré ste nám poskytli, vypracujeme 2-3 návrhy koncepcie vášho fitness centra, ktoré obdržíte v 2D vizualizácii, kde si budete vedieť presne pozrieť dispozičné riešenie, vrátane optimálneho rozmiestnenia jednotlivých zón a optimálnej kombinácie strojov pre dané zóny. S každým návrhom obdržíte aj cenovú ponuku.

Realizácia projektu

Po vybratí a doladení finálneho konceptu sa stanoví termín realizácie prevádzky. Následne dochádza k inštalácií vybavenia a zaškoleniu personálu.

Starostlivosť

Po úspešnej realizácii vašej novej prevádzky sa náš odborný personál postará o spoľahlivý servis a technickú podporu, ktorá je nevyhnutnosťou pre dobre každé fungujúce fitness centrum.

REALIZOVANÉ PROJEKTY

KONTAKTUJTE NÁS


Pošlite nám email

Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom emailu ado 24 hodín
máte od nás odpoveď.

Zavolajte nám

Radi Vám na Vaše otázky a dotazy odpovieme telefonicky alebo
na osobnom stretnutí.

+421 948 707220