Kontaktujte nás: +421 948 707220

Poradenstvo

Radi vám poradíme

Dovolíme si tvrdiť, že sme spoločnosť, ktorá je priekupníkom najmodernejších poznatkov v oblasti fitness a sme kedykoľvek pripravený vám poskytnúť profesionálne poradenstvo v jednotlivých oblastiach.

Vytvorenie projektovej dispozície

Na základe požiadaviek a predstavy klienta sme schopní poradiť a vytvoriť projektovú dispozíciu prevádzky vrátane optimálneho rozmiestnenia jednotlivých zón prihliadajúc na aktuálne trendy zo sveta fitness.

 

Grafické zapracovanie

Výber strojov a celé dispozičné riešenie vrátane jednotlivých fitness zón zapracujeme do 2D vizualizácie. Väčšinou klientom pripravujeme 2-3 návrhy, ktoré potom pri osobnom stretnutí spoločne s klientom preberieme a spoločne vyberieme to najvhodnejšie riešenie pre jeho prevádzku.

Výber optimálnej kombinácie strojov pre jednotlivé zóny

V rámci spoločnosti vám vieme navrhnúť kombináciu repasovaných strojov spolu s novými tak, aby vám váš rozpočet priniesol čo najväčšiu škálu strojov a príslušenstva

 

NIŽŠÍ ROZPOČET ?

Pri zariaďovaní prevádzok s nižším rozpočtom máme na výber širokú škálu repasovaných zariadení aj zo starších sérii svetových značiek ako sú Technogym, Star Trac, či Nautilus, kde sú ceny veľmi priatelné oproti novým strojom. Ušetríme Vám 40-70% ceny, ktorú by ste zaplatili pri novom vybavení.

Dodanie a inštalácia

Pri dodávke strojov je našou prioritou splnenie termínov, bezpečnosť a bezchybná inštalácia. Uvedomujeme si dôležitosť, ktorú obnáša štart novej prevádzky. Po inštalácii každého stroja sa vykonáva test, či je dané zariadenie pripravené na 100% pre zákazníkov.

Vyškolenie vášho personálu

Náš vysoko odborný personál je pripravený po dokončení inštalácie zaškoliť zodpovedné osoby vo vašej prevádzke. Ide o dôležité informácie ku jednotlivým fitness zariadeniam, takisto znalosti z našej praxe. V prípade akýchkoľvek otázok máme pre našich klientov k dispozícii telefonickú podporu, na ktorú sa môžu obrátiť.

KONTAKTUJTE NÁS


Pošlite nám email

Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom emailu a do 24 hodín
máte od nás odpoveď.

Zavolajte nám

Radi Vám na Vaše otázky a dotazy odpovieme telefonicky alebo
na osobnom stretnutí.

+421 915 951153