Kontaktujte nás: +421 948 707220

BOOTY BUILDER The original hip thrust machine KLIKNI PRE VIAC INFO

Booty Builder

BOOTY BUILDER

Najobľúbenejšie fitness stroje pre tvarovanie sedacích svalov

Zariadenia Booty Builder patria k novým a inovatívnym posilňovacím zariadením ktoré sú aktuálne najväčším trendom na trhu v oblasti fitness strojov. O vysoký záujem sa zasluhuje ich jedinečný dizajn a najmä ich využitie, nakoľko ide o najjednoduchší, najúčinnejší a najviac časovo úsporný spôsob tréningu, pri ktorom cvičiaci maximalizuje napätie v sedacích svaloch a tým tvaruje sexi zadok. Maximálny komfort zabezpečujú pohodlné opierky potiahnuté prvotriednym čalúnením bez švov, a nastaviteľný bezpečnostný pás.

Vďaka tejto vlastnosti sú opierky mimoriadne pohodlné oproti využívaniu štandardných lavičiek alebo iných pomôcok s ostrejšími okrajmi. S cieľom zabezpečiť maximálne pohodlie sa užívateľ môže plne sústrediť na zdvíhanie závažia bez akéhokoľvek rozptýlenia, bolesti alebo nepohodlia v hornej časti chrbtice. Booty Builder okrem bezpečnejšieho, efektívnejšieho a jednoduchšieho tréningu prináša množstvo zábavy a mimoriadny zážitok z cvičenia, pri ktorom cvičiaci dosiahnu výsledky, aké si zaslúžia.

Výroba zariadení


Nahliadnite do zákulisia výroby strojov Booty Builder. Využitie kvalitných materiálov a precíznej práce zaručuje istý úspech a spokojnosť zákazníkov po celom svete. Zariadenia Booty Builder  nájdete v každom sveto známom fitness centre.

Nový rozmer tréningu


Perfektné vlastnosti zariadení Booty Builder prinášajú okrem efektívnejšieho a bezpečnejšieho tréningu najmä zábavnejšie cvičenie oproti využívaniu bežných pomôcok a lavičiek, a maximálne pohodlie počas celého cvičenia.

Booty Builder V8

Zariadenie so zabudovaným závažím


Najnovší model Booty Builder V8 prináša efektívny, jednoduchý a rýchli tréning v oblasti tvarovania a precvičovania sedacieho svalstva a hamstringov. Booty Builder V8 funguje na princípe Hip Thrust cvičenia, pričom využíva optimálny rozsah pohybu. Tréning na zariadení prináša množstvo zábavy a lepší pocit cvičenia.

POZRIEŤ PRODUKT +421 948 707220       predaj@cardiofitness.sk

Booty Builder Platinum V4

Voľno-váhové zariadenie


Booty Builder Platinum poskytuje jednoduchý, zábavný a efektívny tréning sedacieho svalstva a hamstringov, prostredníctvom hip thrust cvičenia. Oproti modelu so zabudovaným závažím disponuje kompaktnejšími rozmermi a je možné ho prakticky umiestniť v ktorejkoľvek časti vášho fitness centra.

POZRIEŤ PRODUKT +421 948 707220       predaj@cardiofitness.sk

Booty Builder Station

Voľno-váhové posilňovacie zariadenie


Booty Builder Station je unikátne posilňovacie zariadenie, ktoré umožňuje užívateľom efektívne precvičiť a tvarovať sedacie svalstvo. Užívateľ počas cvičenia využíva fitness príslušenstvo ako sú gumové expandery, činky alebo tyč. Kompaktné rozmery umožňujú umiestniť zariadenie do akéhokoľvek priestoru vo fitness centre alebo domácnosti.

POZRIEŤ PRODUKT +421 948 707220        predaj@cardiofitness.sk

Booty Builder Mini Bands 3-pack

Gumové expandery


Booty Builder Mini Bands sú gumové expandery, ktoré sú ideálnou pomôckou k tréningu v pohodlí domova, alebo na tréning do posilňovne. Ich využitie je celkom intuitívne. Využiť ich môžete napríklad pri klasických drepoch, hip thrust-och, alebo vo vlastných tréningoch na precvičenie rôznych svalových partií.

POZRIEŤ PRODUKT +421 948 707220        predaj@cardiofitness.sk

KONTAKTUJTE NÁS


Pošlite nám email

Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom emailu a do 24 hodín
máte od nás odpoveď.

Zavolajte nám

Radi Vám na Vaše otázky a dotazy odpovieme telefonicky alebo
na osobnom stretnutí.

+ 421 948 707220