Kontaktujte nás: +421 948 707220

BOOTY BUILDER The original hip thrust machine POZRIEŤ NAŠU PONUKU STROJOV

Booty Builder

BOOTY BUILDER

Najobľúbenejšie fitness stroje pre tvarovanie sedacích svalov

Zariadenia Booty Builder patria k novým a inovatívnym posilňovacím zariadením ktoré sú aktuálne najväčším trendom na trhu v oblasti fitness strojov. O vysoký záujem sa zasluhuje ich jedinečný dizajn a najmä ich využitie, nakoľko ide o najjednoduchší, najúčinnejší a najviac časovo úsporný spôsob tréningu, pri ktorom cvičiaci maximalizuje napätie v sedacích svaloch a tým tvaruje sexi zadok. Maximálny komfort zabezpečujú pohodlné opierky potiahnuté prvotriednym čalúnením bez švov, a nastaviteľný bezpečnostný pás.

Vďaka tejto vlastnosti sú opierky mimoriadne pohodlné oproti využívaniu štandardných lavičiek alebo iných pomôcok s ostrejšími okrajmi. S cieľom zabezpečiť maximálne pohodlie sa užívateľ môže plne sústrediť na zdvíhanie závažia bez akéhokoľvek rozptýlenia, bolesti alebo nepohodlia v hornej časti chrbtice. Booty Builder okrem bezpečnejšieho, efektívnejšieho a jednoduchšieho tréningu prináša množstvo zábavy a mimoriadny zážitok z cvičenia, pri ktorom cvičiaci dosiahnu výsledky, aké si zaslúžia.

JEDINEČNÝ DIZAJN STROJOV


Perfektná biomechanika, prepracovaný dizajn do posledného detailu a využitie kvalitných materiálov robia z Booty Builderu absolútnu špičku v oblasti tvarovania a posilňovania sedacích svalov. Účinná, jednoduchá a zábavná forma cvičenia technikou hip thrust.

NOVÝ ROZMER TRÉNINGU


Perfektné vlastnosti zariadení Booty Builder prinášajú okrem efektívnejšieho a bezpečnejšieho tréningu najmä zábavnejšie cvičenie oproti využívaniu bežných pomôcok a lavičiek, a maximálne pohodlie počas celého cvičenia.

Booty Builder Posilňovacie stroje

Hip Thrust, Squat, Back Extension, Standing Abductor, Bench

Stroje Booty Builder sú preferovanou voľbou v oblasti tvarovania a posilňovania sedacích svalov. Jedinečný dizajn s perfektnou biomechanikou prinášajú bližšie vytúžené výsledky a väčšiu zábavu a rozmanitosť pri cvičení. V našej ponuke nájdete všetky stroje značky Booty Builder, ktoré sa zameriavajú na oblasť tvarovania sedacích svalov, posilňovania hamstringov a spodného chrbta. Kompaktné rozmery umožňujú umiestnenie strojov do väčšiny komerčných fitness centier.

POZRIEŤ CELÚ SÉRIU   +421 948 707220        predaj@cardiofitness.sk

Booty Builder Príslušenstvo

Expandery, Ankle Strap

Príslušenstvo od Booty Builder je ideálnou pomôckou a doplnkom k tréningu so zariadeniami Booty Builder, prípadne na cvičenie v pohodlí domova, vo fitness centre alebo napríklad na dovolenke. Vďaka jednoduchému baleniu je každé príslušenstvo vždy po ruke a možné ho využiť prakticky kdekoľvek. Dizajn strojov Booty Builder bol navrhnutý tak, aby bolo možné ku konštrukcií pridať dodatočnú záťaž prostredníctvom expanderov Booty Builder.

POZRIEŤ CELÚ SÉRIU   +421 948 707220        predaj@cardiofitness.sk

KONTAKTUJTE NÁS


Pošlite nám email

Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom emailu a do 24 hodín
máte od nás odpoveď.

Zavolajte nám

Radi Vám na Vaše otázky a dotazy odpovieme telefonicky alebo
na osobnom stretnutí.

+ 421 948 707220