Kontaktujte nás: +421 948 707220

BOOTY BUILDER The original hip thrust machine KLIKNI PRE VIAC INFO

Booty Builder

Zariadenia Booty Builder

Prekonávajte svoje limity

Booty Builder sú nové a inovatívne posilňovacie zariadenia, ktoré sú aktuálne najväčším trendom na trhu v oblasti fitness strojov. Prečo je tomu tak? Booty Builder je jedným z najjednoduchších, najúčinnejších a najviac časovo úsporných spôsobov, ako maximalizovať napätie sedacích svalov a tým tvarovať sexi zadoček. Veľkou výhodou zariadení Booty Builder sú ich lavičky, ktoré nemajú žiadny šev a pozdĺž okrajov sa nachádza čalúnenie.

To robí lavičku oveľa pohodlnejšou ako používanie bežných lavičiek či iných pomôcok s ostrejšími okrajmi. Vďaka maximálnemu pohodliu sa môžete sústrediť na správne zdvíhanie závažia bez hocijakej bolesti alebo nepohodlia hornej časti chrbtice. Okrem spomenutého jednoduchého používania a bezpečnosti, Booty Builder prináša predovšetkým zábavu, lepší zážitok z cvičenia a dosiahnutie výsledkov, aké si zaslúžite.

Výroba zariadení


Nahliadnite do zákulisia výroby strojov Booty Builder. Vysokokvalitné materiály a precízna práca zabezpečujú istý úspech a spokojnosť zákazníkov po celom svete.

Nový rozmer tréningu


Vďaka svojim perfektným vlastnostiam poskytujú zariadenia Booty Builder viac zábavy a predovšetkým maximálne pohodlie počas vášho tréningu.

Booty Builder 7.0

Posilňovacie zariadenie so zabudovaným závažím


Booty Builder 7.0 je postavený na vysoko stabilnej platforme, ktorá je jednoduchá na používanie a bezpečná pri cvičení. Model 7.0 je založený na zapájaní bedrových kĺbov, pričom využíva optimálny rozsah pohybu. Počas cvičenia dokonale zapojíte gluteálne svalstvo (sedacie svalstvo) a hamstringy.

Booty Builder Platinum

Voľno-váhové zariadenie


Platinum je momentálne najnovšie posilňovacie zariadenie od spoločnosti Booty Builder. Narozdiel od svojho predchodcu je Platinum postavený ako voľno-váhové zariadenie, pričom využíva hlbší rozsah pohybu, disponuje novým bezpečnostným pásom a elegantným dizajnom, ktorý zaujme nejedného člena vašej posilňovne.

POZRIEŤ PRODUKT +421 948 707220      predaj@cardiofitness.sk

Booty Builder Mini Bands 3-pack

Gumové expandery


Booty Builder Mini Bands sú gumové expandery, ktoré sú ideálnou pomôckou k tréningu v pohodlí domova, alebo na tréning do posilňovne. Ich využitie je celkom intuitívne. Využiť ich môžete napríklad pri klasických drepoch, hip thrust-och, alebo vo vlastných tréningoch na precvičenie rôznych svalových partií.

POZRIEŤ PRODUKT +421 948 707220      predaj@cardiofitness.sk

KONTAKTUJTE NÁS


Pošlite nám email

Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom emailu a do 24 hodín
máte od nás odpoveď.

Zavolajte nám

Radi Vám na Vaše otázky a dotazy odpovieme telefonicky alebo
na osobnom stretnutí.

+ 421 948 707220