Kontaktujte nás: +421 948 707220

JEDNOTKA V OBLASTI KONDIČNÉHO TRÉNINGU

Concept 2

Veslárske a lyžiarske trenažéry


Značku Concept 2 založili po olympijských hrách v roku 1976 bratia Dick a Pete Dreissigackerovci, s cieľom vyrábania profesionálnych závodných vesiel. Veslá sa odvtedy stali voľbou každého svetového veslára. V roku 1981 bratia vytvorili prvý model veslárskeho trenažéru, ktorý sa stal ihneď najpredávanejším trenažérom na svete. Inovácie v oblasti vývoja trenažérov a príslušenstva Concept 2 udržuje vo svojom úspechu na prvom mieste až do súčasnosti.

V súčasnej ponuke značky Concept 2 nájdete inovatívne lyžiarske a veslárske trenažéry, ktoré sú denne využívané olympijskými veslármi a profesionálnymi atlétmi. Každé zariadenie je vhodné do komerčného fitness centra, cross-fitového centra a iných športovísk a stredísk, v ktorých cvičiaci hľadajú ten najúčinnejší kondičný tréning. V našej ponuke nájdete zariadenia, ktoré sú vďaka svojmu kompaktnému dizajnu vhodné aj do domácich telocviční.

Jedinečný kondičný tréning


Vyskúšajte si originálny a vysoko intenzívny tréning na ktoromkoľvek zariadení Concept 2. Svoje prvenstvo v predaji prvotriednych veslárskych trenažérov si značka udržuje dodnes.

Cvičenie pre každého


Veslovaním zapájate všetky svalové partie v tele, čím efektívne spaľujete tuky. Nech sú vaše ciele alebo skúsenosti akékoľvek, trenažér je vhodný pre každého cvičiaceho.

Concept 2 RowErg

Veslársky trenažér

Veslársky trenažér Concept 2 RowErg je unikátne zariadenie, ktoré so sebou prináša radu nových funkcií a parametrov, ktoré ocení každý cvičiaci. Zariadenie poskytuje tichý chod, vysoké pohodlie a najmä efektívne spaľovanie počas tréningu vďaka zapájaniu svalov celého tela. Súčasťou zariadenia je kvalitný displej PM5, ktorý zobrazuje všetky dôležité informácie o tréningu.

POZRIEŤ PRODUKT        +421 948 707220          predaj@cardiofitness.sk

Concept 2 SkiErg – Voľne stojaci

Lyžiarsky trenažér

Concept 2 SkiErg je jedinečný lyžiarsky trenažér, ktorý ponúka užívateľom kvalitný aeróbny tréning a posilnenie celého tela ako pri bežnom lyžiarskom tréningu. Zariadenie je vybavené výkonnostným monitorom PM5.

POZRIEŤ PRODUKT        +421 948 707220          predaj@cardiofitness.sk

Concept 2 SkiErg Wall Mount – Na stenu

Lyžiarsky trenažér

Concept 2 SkiErg je jedinečný lyžiarsky trenažér, ktorý ponúka cvičiacim efektívny aeróbny tréning a posilnenie celého tela ako pri bežnom lyžiarskom tréningu. Model Wall Mount je nutné pripevniť na stenu.

POZRIEŤ PRODUKT        +421 948 707220          predaj@cardiofitness.sk

KONTAKTUJTE NÁS


Pošlite nám email

Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom emailu a do 24 hodín
máte od nás odpoveď.

Zavolajte nám

Radi Vám na Vaše otázky a dotazy odpovieme telefonicky alebo
na osobnom stretnutí.

+421 948 707220