Kontaktujte nás: +421 948 707220

Kombinácia kreativity a technológie zajtrajška

Intenza Fitness

INTENZA FITNESS

Jedinečný prístup k inováciám

INTENZA FITNESS je medzinárodná spoločnosť s 24-ročnou históriou, s výrobou v Taiwane. Precíznosť vložená do každého zariadenia sa začína vo výrobnom procese. Intenza ako jediná spoločnosť vo svojom odvetví využíva 100% zelenej energie.  Vďaka 2000 solárnym panelom, nízkej uhlíkovej stope a úspore vody sa jedná o ekologicky udržateľnú a prelomovú výrobu, ktorá nemá na svete obdobu. Okrem svojej vlajkovej lodi, spoločnosť HealthStream vyrába fitness zariadenia pre viacero celosvetovo uznávaných značiek vo fitness priemysle.

Robustné a elegantné zariadenia od spoločnosti Intenza sa radia medzi tie najodolnejšie stroje na svete, ktoré nájdete v tých najprestížnejších komerčných fitness centrách. V kombinácii s jedinečnými konzolami, ktoré premenia každý tréning na viacrozmerný zážitok, je značka Intenza Fitness zárukou prémiovej kvality. Zariadenia tejto značky sú určené pre všetkých nadšencov fitness, ktorí okrem kvality a prémiových produktov hľadajú udržateľné riešenia a ktorým záleží na ohľaduplnom využívaní prírodných zdrojov.

DÔRAZ NA DETAIL


Produkty Intenza využívajú všetky možnosti, aby zabezpečili čo najlepší užívateľský zážitok z cvičenia. Žiadny detail nie je príliš malý a žiadny proces nie je príliš náročný, keď ide o dosiahnutie dokonalosti.

UDRŽATEĽNÉ RIEŠENIA


Úspech značky vyplýva zo skúmania nových metód a prístupov, ktoré prekračujú zaužívané hranice.Využívanie nových riešení vytvára výnimočné a prémiové zariadenia, vhodné do všetkých komerčných fitness centier.

 

 

 

 

Intenza Fitness

Kardio zariadenia – Séria 450 a 550

Kardio zariadenia značky Intenza Fitness spájajú umenie a precízne inžinierstvo v jedno. Je to vyvrcholenie 18 mesačného starostlivého vývoja produktov tými najlepšími odborníkmi na svete. V arzenále tejto značky nájdete sériu 450, vrámci ktorej si klienti môžu vybrať z dvoch dostupných displejov – konzola i2S je určená pre všetkých, ktorí hľadajú účelný a cielený tréning, pričom konzola i2 s 12 palcovým LCD displejom je určená pre náročnejších užívateľov – tí si môžu vybrať až 34 tréningových programov! Prémiová séria 550 s plne dotykovým multimediálnym displejom e2+ Console s 19 palcovou uhlopriečkou je určená pre tých najnáročnejších klientov, ktorí hľadajú maximálny zážitok z tréningu.

POZRIEŤ PRODUKTY       +421 948 707220          predaj@cardiofitness.sk

KONTAKTUJTE NÁS


 

Pošlite nám email

Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom emailu a do 24 hodín
máte od nás odpoveď.

Zavolajte nám

Radi Vám na Vaše otázky a dotazy odpovieme telefonicky alebo
na osobnom stretnutí.

+421 948 707220