Kontaktujte nás: +421 948 707220

Jacobs Ladder

Jacobs Ladder

Špičkový lezecký zážitok

Jacobs Ladder bol vyvinutý Stevom Nicholsomom, bývalým šampiónom vo fitness v New Yorku. Po dlhoročnej fyzickej námahe prišli problémy s chrbtom a kolenami a hrozilo mu, že nebude schopný si udržať kondíciu na akú bol zvyknutý prostredníctvom tradičných kardio zariadení. Práve vďaka týmto problémom, začal hľadať alternatívne riešenie, ktoré by mu umožňovalo si udržať kondíciu bez toho aby vystavil svoje telo ďalším zraneniam.

Postupne sa Jacobs Ladder začal formovať a keď bol dokončený, cvičenie bolo tak efektívne, že sa Steve rozhodol predať svoje ostatné zariadenia. Následne sa dostal do povedomia fitness priemyslu a okamžite si získal svoje uznanie.

Momentálne patrí Jacobs Ladder medzi veľmi vyhľadávané a obľúbené kardio zariadenia.

PRODUKTY

V súčasnosti našim klientom ponúkame 2 verzie lezeckého trenažéra:
Jacobs Ladder Exclusive a Jacobs Ladder Ultimate
V našej ponuke ďalej nájdete aj unikátny schodový trenažér Stairway.

Jacobs Ladder Exclusive

Lezecký trenažér

Poskytuje najefektívnejšie cvičenie pre tých, ktorým fyzická zdatnosť nie je ľahostajná. Na rozdiel od väčšiny kardio strojov, precvičí tento patentovaný trenažér efektívne ako spodnú, tak aj vrchnú časť tela.

POZRIEŤ PRODUKT          +421 948 707220         predaj@cardiofitness.sk

Jacobs Ladder Ultimate

Lezecký trenažér – 2.generácia

Novšia generácia pilotného modelu tohto unikátneho trenažéra ponúka rovnako dobré vlastnosti ako jeho predchodca. Jacobs Ladder Ultimate je avšak navrhnutý tak, aby sa zmestil cez väčšinu interiérových dverí a preto je vhodný aj pre domácnosti, menšie komerčné centrá a hoteli.

POZRIEŤ PRODUKT          +421 948 707220         predaj@cardiofitness.sk

Jacobs Ladder Stairway

Schodový trenažér

Stairway je schodový trenažér určený špeciálne pre komerčné prevádzky. Unikátny dizajn tohto zariadenia sa skladá z rotujúceho schodiska, ktorého rýchlosť je riadená silou napätia v páse, ktorým je prichytený cvičiaci. Čím vyššie sa cvičiaci na schodoch dostane, tým sa pás viac napína a rýchlosť rotujúceho schodiska sa stupňuje. Výška zariadenia je upravená tak, aby sa zmestil aj do priestorov s nižším stropom – tam kde by sa väčšina schodových trenažérov nezmestila. Súčasťou zariadenia je aj displej.

POZRIEŤ PRODUKT          +421 948 707220         predaj@cardiofitness.sk

KONTAKTUJTE NÁS


Pošlite nám email

Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom emailu a do 24 hodín
máte od nás odpoveď.

Zavolajte nám

Radi Vám na Vaše otázky a dotazy odpovieme telefonicky alebo
na osobnom stretnutí.

+421 948 707220