Kontaktujte nás: +421 948 707220

Špičkové lezecké trenažéry pre vaše fitness centrum

Jacobs Ladder

Lezecké trenažéry Jacobs Ladder

Zariadenia Jacobs Ladder sú kombináciou bežeckého pásu a rebríka, ktoré poskytujú vysoko intenzívny tréning. Tréning na týchto zariadeniach je overený od mnohých spokojných klientov a využívajú ich aj bezpečnostné zložky ako Navy Seals alebo Army Rangers. Kardio zariadenia Jacobs Ladder sú určené pre všetkých fitness nadšencov a profesionálnych športovcov, ktorí majú záujem posunúť svoju kardiovaskulárnu kondíciu na novú úroveň. Jacobs Ladder poskytuje cvičiacim možnosť vyššieho spaľovania kalórií s nižšou úrovňou vnímanej námahy, vďaka čomu patrí k jedným z najefektívnejších spôsobov pre intenzívne kardio cvičenie.

Lezecké trenažéry značky Jacobs Ladder boli vyvinuté Steavom Nicholsom, ktorý si pokladal za cieľ vytvoriť zariadenie na vysoko intenzívny tréning, vďaka ktorému by sa každý cvičiaci udržal v tom najlepšom fyzickom stave. Ako bývalý stavebný robotník často využíval pri svojej práci práve rebrík a uvedomoval si, akú námahu vyvíja pri lezení.

Nápad s lezeckými trenažérmi sa vyšplhal na ďalšiu úroveň v momente keď sa do projektu pripojil Bob Palka, ktorý neskôr spoločnosť odkúpil. So svojimi bohatými obchodnými skúsenosťami vedel ako Steavov nápad prijať, rozvíjať ho a zdokonalovať na tú najvyššiu úroveň.

Vysoko intenzívny kondičný tréning


Zariadenia Jacobs Ladder poskytujú vysoko intenzívny kardio tréning (HIIT), vďaka ktorému užívateľ efektívne spaľuje kalórie a zapája, precvičuje každú časť tela.

Záchranné a bezpečnostné zložky


Jacobs Ladder je vhodný pre všetkých fitness nadšencov a profesionálov. Zariadenie sú využívané aj u záchranných a bezpečnostných zložiek, ktoré sa musia udržovať v top kondícií.

Jacobs Ladder Ultimate

Lezecký trenažér – 2.generácia

Novšia generácia pilotného modelu tohto unikátneho trenažéra ponúka rovnako dobré vlastnosti ako jeho predchodca. Jacobs Ladder Ultimate je avšak navrhnutý tak, aby sa zmestil cez väčšinu interiérových dverí a preto je vhodný aj pre domácnosti, menšie komerčné centrá a hoteli.

POZRIEŤ PRODUKT        +421 948 707220        predaj@cardiofitness.sk

Jacobs Ladder Stairway

Schodový trenažér

Stairway je schodový trenažér určený špeciálne pre komerčné prevádzky. Unikátny dizajn tohto zariadenia sa skladá z rotujúceho schodiska, ktorého rýchlosť je riadená silou napätia v páse, ktorým je prichytený cvičiaci. Čím vyššie sa cvičiaci na schodoch dostane, tým sa pás viac napína a rýchlosť rotujúceho schodiska sa stupňuje. Výška zariadenia je upravená tak, aby sa zmestil aj do priestorov s nižším stropom – tam kde by sa väčšina schodových trenažérov nezmestila. Súčasťou zariadenia je aj displej.

POZRIEŤ PRODUKT        +421 948 707220       predaj@cardiofitness.sk

KONTAKTUJTE NÁS


Pošlite nám email

Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom emailu a do 24 hodín
máte od nás odpoveď.

Zavolajte nám

Radi Vám na Vaše otázky a dotazy odpovieme telefonicky alebo
na osobnom stretnutí.

+421 948 707220