Kontaktujte nás: +421 948 707220

Sila v detaile, spoľahlivosti a vysokej spokojnosti zákazníkov

NPG – New Power Generation

Profesionálne zariadenia pre vaše fitness centrum

Fitness značka NPG vystupuje na trhu od roku 2014. Svoju kvalitu v oblasti technologického pokroku a spoľahlivosti dokazuje spokojnými zákazníkmi z celého sveta. Všetky zariadenia značky NPG sú testované profesionálmi z oblasti fitness a vyvíjané tak, aby spĺňali podmienky aj tých najnáročnejších užívateľov. Špecifickými vlastnosťami každého zariadenia je vysoký dôraz na detail, jednoduché a intuitívne ovládanie, a využitie kvalitných materiálov pri výrobe. Vďaka špičkovej biomechanike a pevnej a odolnej konštrukcií strojov sa užívateľ môže plne sústrediť na progres, ciele a techniku svojho cvičenia.

Fitness stroje značky NPG sú vhodné pre všetky typy užívateľov, či už ide o úplných začiatočníkov alebo o profesionálnych športovcov, ktorí vyhľadávajú náročnejšie výzvy do svojho tréningu. Tieto zariadenia sú zároveň vďaka svojim kompaktným rozmerom vhodné do väčšiny komerčných fitness centier, telocviční, cross-fit gymov a taktiež aj do domácností. V našej ponuke nájdete obľúbené stroje značky NPG, ktoré určite nesmú chýbať vo vašich priestoroch.

NPG Airbike

Obľúbený HIIT tréning


Tréning na airbiku je považovaný za jedno z najnáročnejších a najintenzívnejších cvičení. Airbike je veľmi populárny u mnohých nadšencov fitness a predovšetkým v oblasti bojových športov. Tréningom na NPG Airbike užívateľ zapája vrchnú aj spodnú časť tela, efektívne spaľuje kalórie a formuje telo. Medzi popredné vlastnosti NPG Airbike patrí jeho nízka údržba, intuitívny LCD monitor, pevná a odolná konštrukcia, a plynulý chod počas celej doby cvičenia.

POZRIEŤ PRODUKT +421 948 707220       predaj@cardiofitness.sk

NPG Ergcycle

Perfektný tréning vo fitku aj v pohodlí domova


Špičkový rotoped NPG Ergcycle je skvelou voľbou pre všetky komerčné fitness prevádzky aj domácnosti, ktoré vyhľadávajú kvalitné kardio zariadenie do svojho priestoru. Zariadenie používa spoľahlivý zotrvačník, ktorý je špecifický svojim hladkým, plynulým chodom a nízkou hlučnosťou počas cvičenia. NPG Ergcycle je vhodný pre všetky typy športovcov, ako pre úplných začiatočníkov, tak pre pokročilých športovcov.

POZRIEŤ PRODUKT +421 948 707220       predaj@cardiofitness.sk

NPG Row

Špičkový veslársky trenažér


Veslársky trenažér patrí k najpopulárnejším zariadeniam na vysoko intenzívny celotelový tréning. Dovolíme si tvrdiť, že patrí k tým zariadeniam, ktoré určite nesmú chýbať vo vašom fitness centre. Cvičením na NPG Row užívatelia okrem efektívneho spaľovania kalórií posilňujú väčšinu svalových partií a zlepšujú činnosť kardiovaskulárneho a obehového systému. Už v priebehu jedného tréningu môže cvičiaci očakávať komplexný účinok na jeho silu, kondíciu, vytrvalosť a koordináciu.

POZRIEŤ PRODUKT +421 948 707220       predaj@cardiofitness.sk

NPG Ski – Skierg

Intenzívny bežkársky tréning v akomkoľvek ročnom období


Bežkársky trenažér je ideálnou voľbou na intenzívny intervalový tréning, pri ktorom užívateľ efektívne spaľuje kalórie a zapája až 80% svalov tela. Skierg patrí k obľúbeným zariadeniam komerčných fitness centier. Dizajn NPG Skierg umožňuje zariadenie pripevniť k stene alebo využívať spolu s platformou. Zariadenie sa vyznačuje svojou vysokou spoľahlivosťou a hladkým pohybom, vďaka čomu sa užívateľ môže plne sústrediť na techniku cvičenia.

POZRIEŤ PRODUKT +421 948 707220       predaj@cardiofitness.sk

KONTAKTUJTE NÁS


Pošlite nám email

Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom emailu a do 24 hodín
máte od nás odpoveď.

Zavolajte nám

Radi Vám na Vaše otázky a dotazy odpovieme telefonicky alebo
na osobnom stretnutí.

+ 421 948 707220