Kontaktujte nás: +421 948 707220

Stairmaster

Schodové trenažéry StairMaster

Maximálny HIIT tréning


StairMaster od roku 1983 prináša svoje inovatívne nápady pre ten najefektívnejší a najnáročnejší tréning, ktorý zabezpečuje rýchle spaľovanie kalórií a zvyšovanie fyzickej kondície. StairMaster je priekopníkom v oblasti schodových trenažérov a posúva vysokointenzívny intervalový tréning (HIIT) na tú najvyššiu úroveň. V našej ponuke nových schodových trenažérov nájdete 2 najobľúbenejšie modely SM3 a Gauntlet 8.

Dlhoročné skúsenosti a overená kvalita výkonu zariadení ponúkajú skvelú kombináciu silového a kardio tréningu, pri ktorom nedochádza k výraznému namáhaniu kĺbov. Biomechanika zariadení je navrhnutá na zabezpečenie správneho pohybu a ochranu najbežnejších záťažových bodov. Vďaka tejto vlastnosti sú zariadenia vhodné aj pre cvičiacich hľadajúcich vhodný tréning po úraze, ako aj pre bežných a profesionálnych športovcov.

Najobľúbenejšie schodové trenažéry


StairMaster Gauntlet 8 patrí k najobľúbenejším modelom z radov schodových trenažérov. Atraktívny dizajn, perfektný chod a jeden z najnáročnejších tréningov zaručujú spokojnosť u zákazníkov.

Tréning bez limitov


V našej aktuálnej ponuke nájdete model StairMaster Stepmill SM3, ktorý vďaka svojim kompaktným rozmerom je vhodný aj do domácností a priestorov s nižšou výškou stropu.

StairMaster Gauntlet 8G

Schodový trenažér

StairMaster Gauntlet 8G je profesionálny schodový trenažér vhodný najmä do komerčných fitness centier, ktorý poskytuje skvelú kombináciu silového a kondičného tréningu. Zariadenie je vybavené širším a hlbším povrchom schodov, odolnou nehrdzavejúcou konštrukciou a inovatívnym LCD displejom s množstvom funkcií a tréningových programov.

POZRIEŤ PRODUKT       +421 948 707220          predaj@cardiofitness.sk

StairMaster Stepmill SM3

Schodový trenažér

Stairmaster StepMill SM3 poskytuje efektívny kardiovaskulárny tréning, pri ktorom užívateľ rýchlo spaľuje kalórie a zároveň posilňuje spodnú časť tela. Zariadenie je vďaka svojim kompaktným rozmerom vhodné do domácnosti ako aj do komerčných prevádzok.

POZRIEŤ PRODUKT       +421 948 707220          predaj@cardiofitness.sk

KONTAKTUJTE NÁS


Pošlite nám email

Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom emailu a do 24 hodín
máte od nás odpoveď.

Zavolajte nám

Radi Vám na Vaše otázky a dotazy odpovieme telefonicky alebo
na osobnom stretnutí.

+421 948 707220