Kontaktujte nás: +421 948 707220

Stairmaster

Schodové trenažéry StairMaster

Maximálny HIIT tréning


StairMaster od roku 1983 prináša svoje inovatívne nápady pre ten najefektívnejší a najnáročnejší tréning, ktorý zabezpečuje rýchle spaľovanie kalórií a zvyšovanie fyzickej kondície. StairMaster je priekopníkom v oblasti schodových trenažérov a posúva vysokointenzívny intervalový tréning (HIIT) na tú najvyššiu úroveň. V našej ponuke nových schodových trenažérov nájdete 2 najobľúbenejšie modely SM3 a Gauntlet 8.

Dlhoročné skúsenosti a overená kvalita výkonu zariadení ponúkajú skvelú kombináciu silového a kardio tréningu, pri ktorom nedochádza k výraznému namáhaniu kĺbov. Biomechanika zariadení je navrhnutá na zabezpečenie správneho pohybu a ochranu najbežnejších záťažových bodov. Vďaka tejto vlastnosti sú zariadenia vhodné aj pre cvičiacich hľadajúcich vhodný tréning po úraze, ako aj pre bežných a profesionálnych športovcov.

Najobľúbenejšie schodové trenažéry


StairMaster Gauntlet 8 patrí k najobľúbenejším schodovým trenažérom. Atraktívny dizajn, perfektný chod a jeden z najnáročnejších tréningov zaručujú spokojnosť u zákazníkov.

Tréning bez limitov


V našej aktuálnej ponuke nájdete model StairMaster Stepmill SM3, ktorý vďaka svojim kompaktným rozmerom je vhodný aj do fitness priestorov a domácností s nižšou výškou stropu.

StairMaster Gauntlet 8G

Schodový trenažér

StairMaster Gauntlet 8G je profesionálny schodový trenažér vhodný najmä do komerčných fitness centier, ktorý poskytuje skvelú kombináciu silového a kondičného tréningu. Zariadenie je vybavené širším a hlbším povrchom schodov, odolnou nehrdzavejúcou konštrukciou a inovatívnym LCD displejom s množstvom funkcií a tréningových programov.

POZRIEŤ PRODUKT       +421 948 707220          predaj@cardiofitness.sk

StairMaster 8Gx

Schodový trenažér

Schodový trenažér Stairmaster 8Gx prináša ohromujúci výkon, skvelé technické vlastnosti a prepracovaný dizajn. Dizajn tohto zariadenia bol navrhnutý pre čo najvyšší komfort počas cvičenia, preto je vybavený hlbšou a širšou plochou schodov a ergonomickými rukoväťami pre podporu viacerých polôh pri lezení. Trenažér je poháňaný výkonným motorom, ktorý zaručuje plynulý a tichý chod počas celej doby cvičenia.

POZRIEŤ PRODUKT       +421 948 707220          predaj@cardiofitness.sk

StairMaster Stepmill SM3

Schodový trenažér vhodný aj pre domácnosti

Stairmaster StepMill SM3 je ideálnym riešením pre priestory s nižšou výškou stropu ako sú napríklad domáce telocvične, byty, firemné telocvične. Trenažér je ale rovnako vhodný aj pre štandardné komerčné fitness prevádzky. Súčasťou zariadenia je podsvietený LED displej, ktorý užívateľom poskytuje až 25 tréningových programov. Kvalitná konštrukcia zariadenia zaručuje maximálnu stabilitu aj počas najintenzívnejšieho tréningu.

POZRIEŤ PRODUKT       +421 948 707220          predaj@cardiofitness.sk

KONTAKTUJTE NÁS


Pošlite nám email

Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom emailu a do 24 hodín
máte od nás odpoveď.

Zavolajte nám

Radi Vám na Vaše otázky a dotazy odpovieme telefonicky alebo
na osobnom stretnutí.

+421 948 707220