Kontaktujte nás: +421 948 707220

ThoraxTrainer NORDIC FULL BODY WORKOUT ThoraxTrainer je trenažér imitujúci severské lyžovanie.
Tento šport sa radí medzi najťažšie športy na svete. Len 3 x týždenne postačuje
pre efektívny tréning a zaručuje precvičenie celého tela. Zlepšuje kardiovaskulárny
systém, zlepšuje pohybové vlastnosti a motoriku človeka. Je využívaný vrcholovými
športovcami pre prípravu na vrcholové podujatia, ale aj v domácnostiach a rehabilitačných centrách.
Skupinové tréningy Celotelový tréning Crossfit tréning SEVERSKÉ LYŽOVANIE POČAS CELÉHO ROKA

Thorax Trainer

THORAX TRAINER

Jediný svojho druhu

Spoločnosť ThoraxTrainer bola založená v roku 2008 dvoma vášnivými bežkármi, obaja s elitnou športovou kariérou v rámci triatlonu a bežeckého lyžovania. Ako lekár a uznávaný inžinier videli možnosť priniesť najťažší šport na svete do interiéru tým, že vytvorili lyžiarsky ergometer, ktorý imitoval bežecké lyžovanie. Na vybudovanie prvého lyžiarskeho ergometra na svete, ktorý by realisticky mohol imitovať bežecké lyžovanie, využili svoje znalosti z oblasti tréningu a bežkovania. Prvé prototypy lyžiarskeho ergometra boli predávané nórskym, švédskym a dánskym olympijským tréningovým centrám pre bežecké lyžovanie a triatlon.

Práve tu si Thorax Trainer získal prvé pozitívne hodnotenia. Neskôr, práve vďaka svojej jedinečnej a vysoko intenzívnej tréningovej metóde, sa začal zaujímať o ThoraxTrainer™ aj fitnes priemysel a rehabilitačné centrá, ktoré dovtedy nemali skúsenosti so severským lyžovaním. V súčasnosti naďalej pokračuje vášnivý prístup k rozvoju najlepšieho tréningového stroja na svete a všetci zamestnanci spoločnosti ThoraxTrainer™ aktívne cvičia na strojoch, aby poskytovali informácie pre neustály vývoj školení a konceptov.

Celotelový tréning


Pri tréningu na zariadeniach Thorax Trainer užívateľ zapája všetky svaly v tele a zvyšuje celkovú silu, stabilitu jadra, vytrvalosť, koordináciu, technické zručnosti a maximálny príjem kyslíka.

CrossFit tréning


Zariadenia Thorax Trainer sú vhodné aj pre milovníkov CrossFitu. Intenzívny kardio tréning môže pomôcť posunúť kondíciu cvičiaceho ešte ďalej.

PRO CARDIO
Bežkársky ergometer pre fitness centrá

ThoraxTrainer s guľatými ložiskami vnútri „koľajničiek“ zabezpečujú extrémne nízke trenie palíc. Tento systém koľajníc je mimoriadne robustný a vyžaduje len malú údržbu. Vhodné pre posilňovacie centrá, športové kluby a ostatné centrá s vysokým počtom návštevníkov.

POZRIEŤ PRODUKT          +421 948 707220          predaj@cardiofitness.sk

HOME ELITE
Bežkársky trenažér pre domácnosti

Najpopulárnejší model ThoraxTrainer s magnetickým odporom a patentovaným teflónovým systémom „koľajničiek“, ktorý umožňuje plynulý a tichý sklz lyžiarskych palíc. Vhodné pre súkromné použitie a menšie telocvične.

POZRIEŤ PRODUKT          +421 948 707220         predaj@cardiofitness.sk

KONTAKTUJTE NÁS


Pošlite nám email

Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom emailu a do 24 hodín
máte od nás odpoveď.

Zavolajte nám

Radi Vám na Vaše otázky a dotazy odpovieme telefonicky alebo
na osobnom stretnutí.

+ 421 948 707220