Kontaktujte nás: +421 948 707220

ziva fitness stroje 'You can’t put a limit on anything. The more you dream, the farther you get.' Michael Phelps prislusenstvo ziva fitness ziva fitness prislusenstvo

ZIVA

Vitajte vo svete ZIVA!


Obľúbená značka fitness zariadení a príslušenstva ZIVA bola založená v roku 2007 Davidom Barrom, v Šanghaji, odkiaľ sa rozrástla na globálnu fitness značku, ktorá sa nachádza už v 80 krajinách sveta. David vďaka svojej vášni a skúsenostiam vo fitness priemysle pochopil rastúci dopyt na trhu po funkčných, silných a dizajnových výrobkoch. ZIVA si už od svojich začiatkov zakladala na jedinečnosti, inšpiratívnom dizajne, precíznej a kvalitnej výrobe. Jej cieľom je vytvárať funkčné produkty, ktoré sú reprezentatívne a jednoduché na použitie. Spoločnosť ZIVA bola vymenovaná za oficiálneho partnera brazílskeho olympijského výboru s cieľom navrhnúť a vytvoriť prvé tréningové centrum ZIVA High Intensity Training Lab v Rio De Janiero, v ktorom by sa športovci brazílskeho olympijského výberu mohli pripravovať na olympijské súťaže.

ZIVA v roku 2012 podpísala dohodu o partnerstve s brazílskym Swimers Union Institute na vývoj licencovaných maloobchodných produktov pod pečiatkou olympijského zlatého medailistu a majstra sveta, Cesara Cielo Filho. V roku 2013 uzavrela celosvetovú dohodu o partnerstve s tímom Nogueira. Pod bývalým vedením UFC a Pride Fighting Championship sa legenda Antonio Rodrigo Nogueira a jeho dvojča Antonio stali oficiálnymi dodávateľmi fitness príslušenstva pre všetky súčasné a novo otvorené kluby patriace pod tým Nogueira. Zariadenia ZIVA sú symbolom individuálneho potenciálu. Vďaka všetkým týmto úspechom, kvalite výroby a neustálom zlepšovaní sa, sa ZIVA stala celosvetovo obľúbenou značkou, ktorá sa chce neustále zdokonaľovať a prinášať nový zážitok do vášho fitness centra.

ZIVA na FIBO 2017


Spoločnosť ZIVA sa pravidelne zúčastňuje najväčšieho fitness veľtrhu na svete známom ako FIBO, na ktorom predstavuje svoje nové produktové línie.

Otvorenie ZIVA Olympic Athletes Lab


ZIVA začiatkom partnerstva s Brazílskym olympijským výberom vytvorila špeciálne tréningové centrum pre prípravu športovcov na olympijské súťaže.

 

 

 

 

Našim zákazníkom sme schopní zabezpečiť ktorékoľvek zariadenie značky ZIVA, o ktoré majú záujem. Vyberte si zariadenie na stránke ZIVA (klikni sem), kontaktujte nás a všetky podrobné informácie ohľadom vašej objednávky a vybavenie samotnej objednávky s vami okamžite preberieme.

 

ZARIADENIA ZIVA

 

Stojany a Lavičky


V tejto sérií nájdete vysoko kvalitné komerčné závažie, stojany, lavičky a fitness príslušenstvo pre kategóriu stojany a lavičky.

Séria XP


V sérií XP nájdete silové klietky spolu s ich príslušenstvom, ktoré vám umožnia vytvoriť jedinečné tréningové prostredie.

Jednoručky a kotúče


Kvalitné jednoručky a kotúče od spoločnosti ZIVA vhodné do každého fitness centra, telocvične a hotelového priestoru.

Funkčný tréning


Fitness vybavenie pre funkčný tréning so zameraním na vysokú intenzitu počas cvičenia.

Infinity X


Prémiové vybavenie vhodné pre komerčné fitness centrá a crossfitové haly.

KONTAKTUJTE NÁS


Pošlite nám email

Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom emailu a do 24 hodín
máte od nás odpoveď.

Zavolajte nám

Radi Vám na Vaše otázky a dotazy odpovieme telefonicky alebo
na osobnom stretnutí.

+ 421 948 707220