Kontaktujte nás: +421 948 707220

Akcie na zariadenia Hammer Srength hammer strength stroje

PREDAJ NOVÝCH STROJOV

HAMMER STRENGTH BENCHES AND RACKS

HAMMER STRENGTH PLATE LOADED

HAMMER STRENGTH HD ELITE

HAMMER STRENGTH SELECT

HAMMER STRENGTH MTS

Hammer Strength

Hammer Strength

Spoznaj svoju skutočnú silu!

Posilňovacie zariadenia značky Hammer Strength sú svetovou jednotkou v oblasti predaja komerčných fitness strojov a zároveň najobľúbenejšími silovými strojmi na svete. Stroje Hammer Strength nájdete vo väčšine fitness centier, ktoré využívajú profesionálny športovci. Patria medzi ne napríklad tími MLB, NFL, NBA a NHL. Tieto posilňovacie zariadenia sa ale využívajú aj vo vojenských výcvikových centrách, rehabilitačných centrách a zahraničných stredných školách pre ich telocvične a posilňovne. Silové stroje Hammer Strength sa vyznačujú prirodzeným pohybom počas cvičenia, dlhou životnosťou, jednoduchým a rýchlim nastavením, prepracovaným dizajnom a zaručenou kvalitou.

Našim zákazníkom sme schopní zabezpečiť ktorékoľvek zariadenie značky Hammer Strength, o ktoré majú záujem. Vyberte si zariadenie na stránke Hammer Strength (kliknite sem), kontaktujte nás a všetky podrobné informácie ohľadom vašej objednávky a vybavenie samotnej objednávky s vami okamžite preberieme. Bližšie informácie o strojoch a sériách sa dozviete v popisoch nižšie.

30 rokov skúseností

Hammer Strength buduje nielen elitných atlétov ale aj tých, ktorí majú odhodlanie a najmä záujem trénovať rovnako ako oni. Vylepšiť silový tréning a priniesť na trh vysokú kvalitu zariadení napadlo Garyho Jonesa, v roku 1989. S vlastnou šikovnosťou a vynaliezavosťou vytvoril značku Hammer Strength a skonštruoval stroje s perfektnou biomechanikou (rovnaký pohyb stroja ako je prirodzený pohyb ľudského tela).

Reputácia posilňovacích zariadení bola postavená z ocele a potu. Stroje Hammer Strength sú výberom profesionálnych športovcov, ktorí chcú trénovať na najvyššej úrovni a spoliehajú sa na ich športové kluby, ktoré im zabezpečia profesionálne tréningové zariadenia. S revolučnou víziou a vedením Garyho Jonesa sa Hammer Strength stal prvým, kto začal skúmať ergonomické výhody využitia konvergujúcich a rozbiehajúcich sa oblúkov pohybu.

Akcia na zariadenia Hammer Strength

Okrem poskytovania služieb pri zariaďovaní fitness centier a možnosti výberu profesionálnych zariadení z nášho širokého portfólia nových a repasovaných fitness strojov, sa neustále snažíme rozširovať náš sortiment o nové vybavenie, ktoré si teraz môžete zakúpiť za zvýhodnené ceny. Všetky zariadenia Hammer Strength z našej výpredajovej ponuky sú plne komerčné stroje vhodné predovšetkým do komerčných fitness centier alebo športových klubov.

Všetky zariadenia v našej ponuke sú skladom a sú pripravené na dodanie do vášho fitness centra. Vďaka službe CFS Design si môžete vybrať farbu čalúnenia na zariadení podľa vašich osobných preferencií a prispôsobiť vzhľad zariadenia k ideálnym farbám vášho fitness centra. Pre zobrazenie katalógu Akcie Hammer Strength strojov (kliknite sem) alebo využite link na obrázku vedľa.

 

 

Našim zákazníkom sme schopní zabezpečiť ktorékoľvek zariadenie značky Hammer Strength, o ktoré majú záujem. Vyberte si zariadenie na stránke Hammer Strength, kontaktujte nás a všetky podrobné informácie ohľadom vašej objednávky a vybavenie samotnej objednávky s vami okamžite preberieme.

 

Hammer Strength

 

Hammer Strength Plate Loaded


Najúspešnejšia séria voľno-váhových zariadení spoločnosti Hammer Strength s najlepšou biomechanikou strojov.

Hammer Strength MTS


Séria posilňovacích zariadení MTS využíva rovnakú biomechaniku strojov a je inšpirovaná sériou Plate Loaded.

Hammer Strength Select


Posilňovacie zariadenia so zabudovaným závažím zo série Select, ktoré sú prispôsobené pre tých najtvrdších športovcov.

Hammer Strength Benches and Racks


Vytvorte si kompletné tréningové prostredie pre vaše fitness centrum. Široká škála lavíc a stojanov zároveň dopĺňa vybavenie voľno-váhových zariadení Plate Loaded.

Hammer Strength HD Elite


Silové klietky ponúkajú konfigurovateľné prispôsobenie, ktoré umožňuje takmer neobmedzené možnosti tréningu. HD Elite ponúka flexibilný tréningový režim pre každého užívateľa.

KONTAKTUJTE NÁS


Pošlite nám email

Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom emailu a do 24 hodín
máte od nás odpoveď.

Zavolajte nám

Radi Vám na Vaše otázky a dotazy odpovieme telefonicky alebo
na osobnom stretnutí.

+ 421 948 707220