Kontaktujte nás: +421 948 707220

Služby a činnosti

Služby a činnosti

Disponujeme komplexným portfóliom služieb a produktov, vďaka čomu vieme priviesť akúkoľvek vašu víziu do vytúženého cieľa.

Komplexné realizácie

S 15 ročnou praxou a obrovským know-how sme jednotkou na trhu v zariaďovaní a renovovaní fitness centier. 

Vďaka týmto skúsenostiam sme schopní realizovať akýkoľvek typ fitness prevádzky, či už sa jedná o malú posilňovňu, hotelové, firemné, wellness či veľké komerčné fitness centrum.

Repasované stroje

Repasovanie strojov patrí k našemu know-how, ktorému sa spoločnosť venuje už od jej vzniku.

Momentálne patríme k európskej špičke v repasovaní profesionálnych fitness zariadení. Ponúkame vám celú škálu profesionálnych kardio a posilňovacích zariadení značiek ako Technogym, Star Trac a mnohých iných..

Nové fitness zariadenia

Sme výhradný distribútor 6 svetových značiek na Slovensku: Bodytone, Master Sport, Thorax, Marpo Kinetics, Jacobs Ladder, Naomi Fitness. 

V našej ponuke nájdete aj nové stroje značiek Ziva Fitness, Lex Quinta, Concept 2, či ABS Company. 

VŠETKO PRE VAŠE FITNESS CENTRUM

CrossFit príslušenstvo

V našej ponuke nájdete pestrý výber príslušenstva pre vaše cross fitové cetrum. Ponuku neustále doplňujeme o nové zariadenia práve vďaka veľkému záujmu našich klientov.

CFS Dizajn

CFS Dizajn patrí medzi unikátne služby našej spoločnosti, s ktorou sme prišli na trh v roku 2011. Ako jediný na Slovensku a Česku sme schopní vašim strojom dodať jedinečný dizajn. 

Činky, kotúče a ostatné doplnky

Hľadáte činky do vašej posilňovacej zóny, či yoga podložky alebo skrinky do šatní? Sme schopný vám poslať viacero ponúk v rôznych cenových reláciách, z ktorých si určite vyberiete.

Podlaha pre vaše fitness centrum

Naša spoločnosť pri zariaďovaní fitness centier používa podlahu od kvalitného nemeckého výrobcu KRAIBURG-RELASTEC GmbH značky SPORTEC.

“Predstavivosť vytvára krajšiu skutočnosť.”

Cardio&Fitness Studio

PORADENSTVO

Sme spoločnosť, ktorá si dovolí tvrdiť, že sme priekupníkom najmodernejších poznatkov v oblasti fitness a sme kedykoľvek pripravený vám poskytnúť profesionálne poradenstvo v jednotlivých oblastiach. Naša dlhoročná prax vás presvedčí.

VIAC

SERVIS A NÁHRADNÉ DIELY

Starostlivosť o našich klientov patrí medzi základné priority našej spoločnosti súčasťou ktorej je profesionálny servis. Ako jediná spoločnosť sa na Slovensku okrem predaja fitness zariadení špecializujeme aj na opravy strojov, odborný záručný a pozáručný servis.

VIAC