Kontaktujte nás: +421 948 707220

Master Sport

Master Sport

Aj pre tých najnáročnejších

Master Sport je poľská spoločnosť, ktorá vznikla v roku 1994 a ako prvé priniesla na trh líniu fitness zariadení určenú pre domácnosti. Už o 4 roky na to predstavila spoločnosť prvú profesionálnu líniu posilňovacích a voľnováhových zariadení. Momentálne Master Sport ponúka niekoľko produktových línií a stroje tejto značky určite zaraďujeme medzi prémiové, keďže sú na vysokej technologickej či dizajnovej úrovni.

PRODUKTOVÉ LÍNIE

Našim klientom ponúkame profesionálne zariadenia sérií
Natural Strenght GENERATION 2.0 a BioMotion.

Natural Strength
GENERATION 2.0

Séria strojov Natural Strength sa vďaka svojmu prepracovanému dizajnu a špičkovej biomechanike radí medzi najlepšie voľnováhové fitness zariadenia na trhu. Každé fitness centrum má určitú skupinu zákazníkov, ktorá si vyžaduje vačšie zaťaženie ako bežní fitness užívatelia. Vďaka svojím prednostiam si táto séria strojov nájde uplatnenie v každom modernom fitness centre.

POZRIEŤ CELÚ SÉRIU          +421 948 707220         predaj@cardiofitness.sk

 

BioMotion
GENERATION 2.0

Tehličkové Stroje | Multifunkčné veže | Lavičky | Stojany

Línia BioMotion vznikla na základe dlhoročných skúseností a inovatívnemu postoju k samotnému dizajnu. Tieto jedinečné zariadenia boli navrhnuté v spolupráci s Inštitútom Biomechaniky Akadémie Telesnej výchovy a Športu vo Varšave. Okrem atraktívneho dizajnu, ktorý sa vyznačuje oválnymi profilmi a krytmi z plexiskla, zariadenia tejto série obsahujú mnoho funkčných mechanizmov, ktoré sú navrhnuté tak, aby intuitívne napovedali cvičiacim ako správne nastaviť či používať dané zariadenie.

POZRIEŤ CELÚ SÉRIU          +421 948 707220         predaj@cardiofitness.sk