Kontaktujte nás: +421 948 707220

Špičkové fitness vybavenie pre vašu silovú zónu

Master Sport

Master Sport

Popredný poľský výrobca fitness vybavenia

Spoločnosť Master Sport je výrobcom profesionálneho vybavenia do fitness centier, so zameraním najmä na silové zóny. Zariadenia sú vyrábané na základe spolupráce so skúsenými odborníkmi zo sveta fitness, majstrami sveta v kulturistike, ako aj tímom vedcov z Katedry biomechaniky Univerzity telesnej výchovy a športu, a Inštitútom priemyselného dizajnu vo Varšave. Výrazným efektom tejto spolupráce je okrem perfektnej biomechaniky strojov aj technológia BSS (Biomechanical Support system). Tento systém slúži na efektívnejšie zapájanie konkrétnej svalovej partie a zároveň zvyšuje bezpečnosť pri možnosti vzniku úrazu.

Posilňovacie zariadenia od spoločnosti Master Sport zaraďujeme medzi prémiové vybavenie, čo dokazujú aj samotné výsledky spoločnosti a realizácie vo všetkých európskych krajinách. Stroje od Master Sport ocenila poľská armáda, ktorá nimi vybavila svoje fitness centrá a rovnako nimi bola vybavená aj telocvičňa pred Súdnym dvorom Európskej únie v Luxembursku. Zariadenia sú určené pre vybavenie fitness centier, ako aj telocviční, hotelových priestorov alebo domácich fitness centier.

Master Sport BioMotion
GENERATION 2.0

Tehličkové Stroje | Multifunkčné veže | Lavičky | Stojany

Línia BioMotion vznikla na základe dlhoročných skúseností a inovatívnemu postoju k samotnému dizajnu. Tieto jedinečné zariadenia boli navrhnuté v spolupráci s Inštitútom Biomechaniky Akadémie Telesnej výchovy a Športu vo Varšave. Okrem atraktívneho dizajnu, ktorý sa vyznačuje oválnymi profilmi a krytmi z plexiskla, zariadenia tejto série obsahujú mnoho funkčných mechanizmov, ktoré sú navrhnuté tak, aby intuitívne napovedali cvičiacim ako správne nastaviť či používať dané zariadenie.

POZRIEŤ CELÚ SÉRIU    +421 948 707220      predaj@cardiofitness.sk

Master Sport Natural Strength
GENERATION 2.0

Séria strojov Natural Strength sa vďaka svojmu prepracovanému dizajnu a špičkovej biomechanike radí medzi najlepšie voľnováhové fitness zariadenia na trhu. Každé fitness centrum má určitú skupinu zákazníkov, ktorá si vyžaduje vačšie zaťaženie ako bežní fitness užívatelia. Vďaka svojím prednostiam si táto séria strojov nájde uplatnenie v každom modernom fitness centre.

POZRIEŤ CELÚ SÉRIU    +421 948 707220      predaj@cardiofitness.sk

master sport natural strength

KONTAKTUJTE NÁS


Pošlite nám email

Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom emailu a do 24 hodín
máte od nás odpoveď.

Zavolajte nám

Radi Vám na Vaše otázky a dotazy odpovieme telefonicky alebo
na osobnom stretnutí.

+ 421 948 707220