Kontaktujte nás: +421 948 707220

Predaj repasovaných fitness strojov

Predaj repasovaných fitness strojov

V našej ponuke nájdete zariadenia od najväčších svetových výrobcov

Našim klientom ponúkame repasované zariadenia od mnohých svetových výrobcov, pričom naša ponuka je veľmi rozsiahla. V súčasnosti máme skladom vyše 1000 profesionálnych zariadení, medzi ktorými nájdete bežecké trenažéry, eliptické trenažéry, posilňovacie stroje a množstvo ďalšieho vybavenia pre vaše priestory. Naša spoločnosť najčastejšie pracuje so značkami ako Technogym, Star Trac alebo StairMaster. Avšak neustále máme v ponuke aj zariadenia od výrobcov ako Concept 2, Precor, Dafe, Grůnsport alebo Power Plate.

Profesionálny prístup k procesu repasovania strojov zaraďuje našu spoločnosť bezkonkurenčne k európskej špičke. Repasované zariadenia z našich dielní nájdete v stovkách fitness centrách po celom Slovensku, Česku, Maďarsku, či Rakúsku. Každý stroj podlieha kompletnému procesu repasovania, v ktorom naši technici demontujú a vyčistia zariadenie, a vymenia opotrebované alebo poškodené časti za nové. Následne si každé zariadenie prejde dôkladnou diagnostikou. V našom portfóliu ponúkame aj jedinečnú možnosť repasovaných zariadení na mieru.

Technogym

Priekopník inovácií

Zariadenia tejto talianskej značky nájdete v 65 000 centrách a viac ako v 200 000 domácnostiach po svete a odhaduje sa, že denne cvičí na produktoch tohto giganta až 35 miliónov ľudí.

Naša spoločnosť Vám dokáže ponúknuť takmer celú škálu zariadení tohto talianskeho giganta. Najčastejšie naši klienti využívajú kardio zariadenia zo série Excite alebo modernizovanej série Excite+ a z posilňovacích zariadení je to najčastejšie séria Selection. Na sklade avšak máme aj zariadenia zo sérií.

KONTAKTUJTE NÁS


Pošlite nám email

Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom emailu a do 24 hodín
máte od nás odpoveď.

Zavolajte nám

Radi Vám na Vaše otázky a dotazy odpovieme telefonicky alebo
na osobnom stretnutí.

+ 421 948 707220