Kontaktujte nás: +421 948 707220

Zariadenie fitness centra si okrem profesionálnych strojov
vyžaduje aj kvalitnú podlahu, ktorá by mala spĺňať viacero faktorov

Sportec

Športové a bezpečnostné povrchy značky Sportec sú produktom nemeckej spoločnosti Kraiburg-Relastec GmbH so závodom v meste Salzwedel.

Výrobky tejto spoločnosti sú overené početnými spokojnými užívateľmi a dlhodobým nepretržitým vývojom.

Všetky produkty sú vyrábané špeciálnymi procesmi šetrnými k životnému prostrediu využívajúc z 90% recyklované gumové materiály. Sportec povrchové krytiny sú vyrábané z drobných čiernych gumových granúl zmiešaných s farebnými EPDM granulami.

Naša spoločnosť pri zariaďovaní fitness centier používa podlahu od kvalitného nemeckého výrobcu Kraiburg-Relastec GmbH značky Sportec.

Nevyhnutným základom podlahy je jej funkčnosť.

Kvalitné podlahy do fitness by mali mať vysokú odolnosť voči nárazom a odretiu, elasticitu, či protišmykový povrch a v neposlednom rade by mali chrániť pôvodnú podlahu pred opotrebovaním. Svoju úlohu pri výbere podlahy zohráva aj miera pohlcovania hluku a vibrácií. Kvalitná podlaha by mala byť jednoznačne súčasťou každého komerčného fitness centra či posilňovne.

 

     VHODNÁ PRE KAŽDÝ TYP CENTRA

Vďaka výborným vlastnostiam sú športové podlahy ideálne na použitie v rôznych športoviskách – predovšetkým v posilňovniach, fitness centrách, aerobikových halách, no aplikujú sa aj do komerčných priestorov, kancelárií. Elastické vrstvy zaručujú nielen vysokú odolnosť voči nárazom ale aj príjemný povrch, ktorý je vhodný napríklad do aerobných hál, kde sa cvičí na boso.

    ŠIROKÁ PONUKA

Disponujeme širokou škálou variantov a farieb, čo zaručuje klientom možnosť zladenia podlahy akýmkoľvek vybavením príslušnej miestnosti. Podlahu dodávame v rolkách.

NAŠA PONUKA SPORTEC PODLÁH

V našej ponuke nájdete viacero typov športových podláh určených pre rôzne typy prevádzok.
V prípade záujmu nás kontaktujte a radi Vám zašleme vzorky a cenovú ponuku.

SPORTEC® Powerturf

Syntetický umelý trávnik do vašich fitness priestorov. Vďaka svojej vysokej hustote trávnik vydrží aj tie najnáročnejšie podmienky pri cvičení s vyšším závažím.

SPORTEC® color

Pevná vodoodpudivá podlahová krytina dostupná s rôznym obsahom farebných EPDM granúl vhodná pre každý typ fitness centra.

SPORTEC® splash

Komfortná a bezpečná podlaha zložená z menších a väčších farebných EPDM granúl, ktoré vytvárajú efekt vyšplechnutej farby. Dostupná je v 4 farebných variantoch.

SPORTEC® giga

Vysoko odolná podlahová krytina určená pre fitness a športové zariadenia. Sportec Giga je esteticky zložená z väčších farebných EPDM granúl, ktoré tvoria 20% obsahu.

SPORTEC® style

Podlaha s výbornými odolnými vlastnosťami voči nárazom a odretiu. Podlaha je vhodná najmä do vzpieračských zón fitness centier, kde je na podlahu najväčšie zaťaženie..

SPORTEC® UNI classic

Podlaha UNI CLASSIC je špeciálne navrhnutá pre vnútorné použitie a výborne pohlcuje hlučnosť v priestore. Materiál obsahuje 100% farebných EPDM granúl.

SPORTEC® purcolor

Kvalitná podlahová krytina s vyšším obsahom farebných EPDM granúl. Ideálna pre klientov, ktorí kladú veľký dôraz na dizajn svojho centra.

SPORTEC® variant

Podlahu Sportec VARIANT môžete mať v akejkoľvek kombinácii farieb zo vzorkovníka EPDM farieb. Pri tejto krytine si môžete nakombinovať 2-5 farieb.

SPORTEC® style edge

So svojimi šikmými hranami poskytuje táto podlaha plynulú a bezpečnú prechodovú zónu, čím sa znižuje riziko pádu pri vstupe alebo odchode zo vzpieračských zón.

KONTAKTUJTE NÁS


Pošlite nám email

Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom emailu a do 24 hodín
máte od nás odpoveď.

Zavolajte nám

Radi Vám na Vaše otázky a dotazy odpovieme telefonicky alebo
na osobnom stretnutí.

+ 421 948 707220