Kontaktujte nás: +421 948 707220

Efektívny tréning brušných svalov pre začiatočníkov aj pokročilých

The Abs Company

Zariadenia od The ABS Company


Spoločnosť Abs Company spoločne založili v roku 2006 inovátori vo fitness priemysle Don Brown, David Augustine a Sean Gagnon. Ich desaťročné skúsenosti v oblasti prevádzkovania športových centier a vývoji fitness produktov ich naučili, že jedným z najväčších cieľov nadšencov športu je mať vypracované brušné svaly. Prvým produktom od Browna bol svetovo uznávaný Ab Roller®, z ktorého sa predalo cez 10 miliónov kusov a dodnes ide o najpopulárnejšiu pomôcku pri tréningu brucha. V roku 2005 prišiel po prvý krát koncept dnes obľúbeného Ab Coaster®.

Jednalo sa o prvý produkt, ktorý pracoval zdola-nahor a bol skutočnou inováciou v oblasti tréningu brušných svalov. Zariadenie Ab Coaster® sa stalo okamžite hitom na kongrese IHRSA v roku 2007 a o rok neskôr si zariadenie získalo cenu FIBO Global Innovation Award, ktorá sa každoročne udeľuje najinovatívnejšiemu fitness produktu na svete. Zariadenia od The Abs Company sa stali špičkou v oblasti tréningu brucha a ich výsledkom je spokojnosť v státisícoch domácnostiach a tisíckach komerčných fitness prevádzok po celom svete.

Tréning na Ab Coaster CS3000


Zariadenia Ab Coaster CS3000 si udržujú svoje prvenstvo v obľúbenosti u užívateľov a sú vhodné do každého komerčného fitness centra a domácnosti.

Tréning na Ab Solo


Jedinečné, zábavné a efektívne cvičenie kompletného brušného svalstva, ktoré je vhodné ako pre začiatočníkov tak pre pokročilých cvičiacich.

Ab Coaster CS3000

Tréning brušných svalov zhora-dole

Posilňovacie zariadenie Ab Coaster CS3000 je vlajkovým produktom spoločnosti Abs Company a slúži na komplexné posilnenie brušného svalstva. Vďaka svojmu dizajnu, žiadnym dodatočným úpravám a jednoduchému pohybu je zariadenie vhodné pre každého cvičiaceho. Pre vyššiu intenzitu tréningu si užívateľ môže doložiť dodatočné závažie až do 40 kg.

POZRIEŤ PRODUKT    +421 948 707220        predaj@cardiofitness.sk

Ab Coaster CTL

Tréning brušných svalov zhora-dole – bezkoľajnicový

Ab Coaster CTL vďaka unikátnemu dizajnu a patentovanému systému pohybu poskytuje efektívny tréning celého brušného svalstva. Zariadenie sa vyznačuje jednoduchým pohybom pre každého cvičiaceho s možnosťou zvýšenia intenzity doplnkovým závažím. Jedná sa o bezkoľajnicový model, ktorý umožňuje ľahkú údržbu a mimoriadne tichý chod zariadenia.

POZRIEŤ PRODUKT   +421 948 707220          predaj@cardiofitness.sk

Abs Company TireFlip 180

Funkčný tréning celého tela

Posilňovacie zariadenie TireFlip 180 od spoločnosti ABS Company poskytuje efektívny funkčný tréning celého tela prostredníctvom pneumatiky na otočnej osi. Zariadenie je určené do funkčných a silových zón v komerčných fitness prevádzkach.

POZRIEŤ PRODUKT    +421 948 707220        predaj@cardiofitness.sk

Ab Solo

Tréning brušných svalov prostredníctvom medicinbalov

Posilňovacie zariadenie Ab Solo slúži na posilnenie brušného svalstva jednoduchým, efektívnym a predovšetkým zábavným spôsobom. Zariadenie je vybavené 3 dotykovými terčmi a priestorom určeným na hod medicinbalom. Jednotlivé dotyky, čas a hod medicinbalom zaznamenáva displej umiestnený na boku zariadenia.

POZRIEŤ PRODUKT    +421 948 707220        predaj@cardiofitness.sk

KONTAKTUJTE NÁS


Pošlite nám email

Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom emailu a do 24 hodín
máte od nás odpoveď.

Zavolajte nám

Radi Vám na Vaše otázky a dotazy odpovieme telefonicky alebo
na osobnom stretnutí.

+421 948 707220