Kontaktujte nás: +421 948 707220

Servis a náhradné diely

Servis

Skúsenosti. Profesionalita. 

Starostlivosť o klientov patrí medzi základné priority našej spoločnosti súčasťou ktorej je profesionálny servis. Ako jediná spoločnosť sa na Slovensku okrem predaja fitness zariadení špecializujeme aj na opravy strojov, odborný záručný a pozáručný servis.

Potrebujete servisný zásah? Neváhajte nás kontaktovať!

Podpora

Hlavnou výhodou našich servisných služieb je bezpodmienečne rýchlosť a profesionalita s akou pristupujeme ku každému prípadu.

V prípade poruchy stroja je vám k dispozícii telefonická podpora, vďaka ktorej spolu s vami diagnostikujeme príčinu, či sa jedná o poruchu ktorá si vyžaduje servisného technika alebo sa jedná o závadu, ktorú ide vyriešiť aj po telefóne. Z našich skúseností sa pri veľkom percente jedná len o malé poruchy v softvére, ktoré sa dajú jednoducho vyriešiť v spolupráci s našim technikom prostredníctvom telefonátu.

Pri väčších poruchách spravidla robíme diagnostiku už s klientom, aby náš technik vedel, čo ho na mieste čaká a pri výjazde bol schopný daný stroj opraviť na mieste. Všetky typy opráv sa snažíme vyriešiť v čo najkratšom čase, keďže si uvedomujeme, že pre vašich zákazníkov je nevyhnutné, aby všetky stroje vo vašej prevádzke boli v 100% stave.

Servisné služby

Naše servisné služby zahrňujú všetky typy opráv od malých softvérových porúch až po veľké mechanické poškodenia, či už problémy s elektronikou. Prioritou našej spoločnosti je pri opravách používať originálne náhradné diely, čo výrazne predlžuje životnosť stroja, zaručuje spoľahlivosť a bezpečnosť vášho fitness zariadenia.

  Malé softvérové poruchy

 Mechanické poruchy

 Poškodenia kovových a plastových častí

 Elektronika

Servisné podmienky

V záručnej lehote sa servis a náhradné diely dodávajú bezplatne. Po uplynutí záruky sa po vykonaní diagnostiky, klientovi poskytne cenová ponuka na opravu stroja, po ktorej schválení sa robí výjazd na miesto.

Záruka

Spoločnosť Cardio&Fitness poskytuje svojim klientom 2-ročnú záruku pri kúpe nového fitness zariadenia. Na použité fitness zariadenia a ich príslušenstva poskytujeme 6-mesačnú záruku. Naším klientom ponúkame možnosť predĺženia záruky pri nových strojoch na 3 roky a pri repasovaných strojoch na 2 roky.

Náhradné diely

Naša spoločnosť pri repasovaní a opravách používa len originálne náhradné diely od jednotlivých výrobcov (Technogym, LF, Star Trac..). Pri výmene ložísk avšak nahrádzame opotrebované ložiská ešte kvalitnejšími, a to nemeckými FAG alebo japonskými KOYO. 

Kontaktný formulár

Potrebujete servisný zásah? Neváhajte nás kontaktovať !

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa

Cardio&Fitness Studio
Družstevná 18
94501 Komárno, Slovenská Republika

Email: servis@cardiofitness.sk
Tel.č.: +421 905 315164