Kontaktujte nás: +421 948 707220

Špecialista na silovo výbušný tréning pre všetky typy fitness centier a telocviční

Marpo Kinetics

Zariadenia Marpo Kinetics

Lanové trenažéry a zariadenia na funkčný silový tréning

Spoločnosť Marpo Kinetics bola založená v roku 2006 Mariusom Popescu, športovec a tréner s celoživotnou vášňou pre šport a fitness. Jeho športová kariéra zahŕňa 13 ročné súťažné pôsobenie pre Národný Americký Judo tím. Marius navrhol, zostavil a vypracoval komplexné cvičebné protokoly, ktoré boli schválené poprednými trénermi a odborníkmi vo fitness priemysle po celom svete. “Náš lanový trenažér Marpo je o poskytnutí intenzívneho a efektívneho cvičenia, bez toho aby bola ohrozená bezpečnosť. Či už je cieľom zlepšiť silu, vytrvalosť alebo kardiovaskulárny systém organizmu, Marpo lanové trenažéri sú vhodné do každého fitness centra.” hovorí Marius.

Dnes sú tieto lanové trenažéry používané v telocvičniach, rehabilitačných centrách a fitness centrách všetkých kategórií vo viac ako 30-tich krajinách po celom svete. Cvičenie s ktorýmkoľvek modelom zaručuje účinnejšie spaľovanie kalórií v porovnaní s tradičným kardio tréningom a zároveň cvičením na trenažéri posilňujete všetky hlavné svalové partie tela. V našom portfóliu nájdete niekoľko zariadení, ktoré ponúkajú možnosť tréningu jednej osoby alebo skupinový tréning niekoľkých užívateľov súčasne, vďaka čomu si s ostatnými cvičiacimi môžete porovnávať svoje výsledky a vniesť súťaživú a zábavnú atmosféru.

Obľúbené trenažéri po celom svete


Lanové trenažéry značky Marpo sa stali obľúbenou voľbou mnohých cvičiacich v crossfitových centrách, telocvičniach, rehabilitačných centrách a fitness centrách po celom svete.

Zapojte do tréningu aj svoje okolie


Porovnajte si silu s vašimi známymi alebo ostatnými cvičiacimi vďaka lanovým trenažérom alebo tréningovej pneumatike, ktoré poskytujú možnosť tréningu vo dvojici alebo v skupine.

Tire Trainer


Posilňovacie zariadenie Marpo Kinetics Tire Trainer poskytuje efektívny funkčný tréning celého tela prostredníctvom pneumatiky zavesenej na otočnej osi. Kompaktný dizajn umožňuje uložiť zariadenie do väčšiny priestorov a tým šetrí veľkú časť plochy na cvičenie. Zariadenie je určené do funkčných a silových zón v komerčných fitness prevádzkach.

POZRIEŤ PRODUKT      +421 948 707220          predaj@cardiofitness.sk

VLT Compact


VLT Compact je kompaktný, ľahko umiestniteľný model, ktorý je navrhnutý tak, aby sa zmestil do väčšiny prevádzok. Tento model Vám dokáže poskytnúť rovnako intenzívne tréningy ako ostatné zariadenia z tejto série. VLT lanový trenažér disponuje rýchlo upínacím sedadlom, tak aby cvičiaci mohol vykonávať cviky v sede, alebo aj v stoji. Umožňuje všetky druhy cvičení ako aj rehabilitačné cvičenia.

POZRIEŤ PRODUKT       +421 948 707220           predaj@cardiofitness.sk

VMX Multi-Mode


Multifunkčné zariadenie, ktoré vám poskytuje možnosť vertikálneho, diagonálneho a horizontálneho ťahu. Tento model umožňuje aj spätný ťah lana. Ľahko nastaviteľný bod ťahu  umožňuje silový, vytrvalostný a funkčný tréning, tak ako aj kardio cvičenia. Schopnosť striedať výšku ťahu lana robí z tohto trenažéra plne funkčné tréningové zariadenie.

POZRIEŤ PRODUKT      +421 948 707220          predaj@cardiofitness.sk

THREE 60 Circuit Trainer


Multifunkčné zariadenie určené pre skupinové cvičenia. Je to rovnaký model ako VMX Multi-Mode. Jeho konštrukcia obsahuje tri takéto modely. Zahŕňa v sebe všetky výhody skupinového cvičenia a vytvára medzi cvičiacimi zdravé konkurenčné prostredie v každom športovom zariadení.

POZRIEŤ PRODUKT       +421 948 707220         predaj@cardiofitness.sk

X8 Mountable Trainer


X8 je zariadenie, ktoré si viete upevniť na väčšinu konštrukcií. Je navrhnutý tak, aby bola jeho inštalácia jednoduchá a zároveň nevyžadovala veľa miesta vo vašej prevádzke. Prostredníctvom tohto zariadenia vedia užívatelia vykonávať ťah vo viacerých smeroch, a tak efektívne precvičiť všetky svalové partie.

POZRIEŤ PRODUKT       +421 948 707220         predaj@cardiofitness.sk

X8 Tower


Veža X8 umožňuje inštaláciu až štyroch jednotiek trenažéra X8 Mountable Trainer-a. Jej kompaktný dizajn nevyžaduje veľa miesta na prevádzku a zároveň poskytuje efektívny skupinový tréning. Zariadenie ponúka cvičiacim komplexný lanový tréning a precvičí tak každú svalovú partiu.

POZRIEŤ PRODUKT      +421 948 707220         predaj@cardiofitness.sk

VMX Multi-Mode Benchless


Multifunkčné zariadenie, ktoré vám poskytuje možnosť vertikálneho, diagonálneho a horizontálneho ťahu. Tento model umožňuje aj spätný ťah lana. Ľahko nastaviteľný bod ťahu umožňuje silový, vytrvalostný a funkčný tréning, tak ako aj kardio cvičenia. Schopnosť striedať výšku ťahu lana robí z tohto trenažéra plne funkčné tréningové zariadenie.

POZRIEŤ PRODUKT      +421 948 707220         predaj@cardiofitness.sk

KONTAKTUJTE NÁS


Pošlite nám email

Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom emailu a do 24 hodín
máte od nás odpoveď.

Zavolajte nám

Radi Vám na Vaše otázky a dotazy odpovieme telefonicky alebo
na osobnom stretnutí.

+ 421 948 707220