Kontaktujte nás: +421 948 707220

Life Fitness VÝPREDAJ ZARIADENÍ LIFE FITNESS 45 rokov vytvárania fitness riešení Svetová jednotka v predaji

Life Fitness

What We Live For


Značka Life Fitness je synonymom najkvalitnejších a najúspešnejších komerčných zariadení do fitness centier po celom svete. Zariadenia Life Fitness sa môžu pýšiť skvelým dizajnom vhodným do každého fitness centra, inovatívnymi prvkami, komfortom, efektivitou, technologickými pokrokmi a spokojnosťou zákazníkov z celého sveta. Už viac ako 45 rokov sa spoločnosť Life Fitness venuje vytváraniu fitness riešení, ktoré sú výhodné ako pre fitness centrá, tak aj pre ich zákazníkov. Všetko to začalo s rotopedom Lifecycle, ktorý bol prvým elektronickým cvičebným vybavením. Vymyslel ho Dr. Keene Dimick, chemik, ktorý bol poháňaný túžbou zlepšiť účinnosť svojej rutiny cvičenia.

Agresívny prístup k technologickým pokrokom a vývojom nových strojov udržiava Life Fitness na absolútnej špičke trhu. Spoločnosť Life Fitness bola prvým výrobcom v oblasti fitness, ktorá videla potrebu vytvoriť prvé laboratórium na testovanie biomechaniky a následne začala s testami, pri ktorých pozoruje proces pohybu a námahy cvičiaceho. Pre viac informácií o samotnej značke a spoločnosti Life Fitness, klikni sem. Našim zákazníkom sme schopní zabezpečiť ktorékoľvek zariadenie značky Life Fitness, o ktoré majú záujem. Vyberte si zariadenie na stránke Life Fitness (klikni sem), kontaktujte nás a všetky podrobné informácie ohľadom vašej objednávky a vybavenie samotnej objednávky s vami okamžite preberieme.

IHRSA 2019


Spoločnosť Life Fitness sa zúčastnila najväčšej fitness konferencie na svete známej ako IHRSA, na ktorej predstavila niekoľko svojich noviniek.

Kvalita a precíznosť


Inovácia, kvalita a precíznosť pri tvorbe každého jedného zariadenia radia spoločnosť Life Fitness medzi najúspešnejšie značky na trhu.

 

 

 

Našim zákazníkom sme schopní zabezpečiť ktorékoľvek zariadenie značky Life Fitness, o ktoré majú záujem. Vyberte si zariadenie na stránke Life Fitness, kontaktujte nás a všetky podrobné informácie ohľadom vašej objednávky a vybavenie samotnej objednávky s vami okamžite preberieme.

 

Zariadenia Life Fitness

 

Kardio zariadenia


Široká ponuka profesionálnych kardio zariadení vhodná pre každého cvičiaceho vo vašom fitness centre.

Insignia series


Prémiové vybavenie posilňovacích zariadení so zabudovaným závažím s novými dizajnovými prvkami.

Axiom series


Elegantné riešenie silového tréningu s jednoduchým nastavením a ideálne pre akúkoľvek veľkosť priestoru.

Signature Plate Loaded


Voľno-váhové zariadenia s robustným dizajnom, ktoré ponúkajú všestranné možnosti silového tréningu.

Signature Cable Motion


Zariadenia zo série Cable Motion poskytujú efektívny a všestranný viacrozmerný silový tréning.

Signature Benches & Racks


Séria vysoko kvalitných stojanov a lavičiek, ktoré poskytujú maximálny komfort pri akomkoľvek cvičení.

Produkty Life Fitness – skladom

Bežecké trenažéry Elevation


Bežecké trenažéry zo série Elevation sú kombináciou najnovších technológií a spoľahlivých funkcií. Bežecký trenažér Life Fitness Elevation je momentálne najlepším bežeckým trenažérom na svete. Zariadenie bolo navrhnuté tak, aby vyhovovalo čo najširšiemu spektru užívateľov a predovšetkým, aby prinieslo zábavu a množstvo inovácií do vášho tréningu. Na našom sklade nájdete aktuálne 2 typy bežeckého trenažéru Elevation, s možnosťou výberu dotykového displeja Discover SE3 HD Console alebo Discover ST Console.

POZRIEŤ PRODUKT  +421 948 707220     predaj@cardiofitness.sk

Bežecké trenažéry Integrity


Séria Integrity nadväzuje na 25-ročné technické a dizajnérske skúsenosti spoločnosti Life Fitness. Bežecké trenažéry Integrity sú postavené tak, aby boli spoľahlivé, efektívne, esteticky vhodné do každého fitness centra a príjemné pre každého cvičiaceho. Na našom sklade nájdete aktuálne bežecké trenažéry Integrity s možnosťou výberu dotykového displeja Discover SE3 HD Console alebo Discover ST Console. Oba displeje ponúkajú intuitívne rozhranie, jednoduché ovládanie, množstvo tréningových programov a omnoho viac.

POZRIEŤ PRODUKT  +421 948 707220     predaj@cardiofitness.sk

Výpredaj zariadení Life Fitness


Okrem poskytovania služieb pri zariaďovaní fitness centier a možnosti výberu fitness zariadení z nášho širokého portfólia strojov sa snažíme neustále rozširovať náš sortiment o nové vybavenie, ktoré si teraz môžete zakúpiť za zvýhodnené ceny. Všetky zariadenia značky Life Fitness z našej výpredajovej ponuky sú plne komerčné stroje vhodné predovšetkým do komerčných fitness centier, športových klubov alebo wellness a hotelových priestorov. Všetky zariadenia v našej ponuke sú skladom a sú pripravené na dodanie do vášho fitness centra.

POZRIEŤ PRODUKTY  +421 948 707220     predaj@cardiofitness.sk

KONTAKTUJTE NÁS


Pošlite nám email

Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom emailu a do 24 hodín
máte od nás odpoveď.

Zavolajte nám

Radi Vám na Vaše otázky a dotazy odpovieme telefonicky alebo
na osobnom stretnutí.

+ 421 948 707220