Kontaktujte nás: +421 948 707220

Power Rack | Multifunkčné veže | Suspension Bridge NAOMI FITNESS

Naomi Fitness

Moderný dizajn pre vaše fitness centrum


Naomi Fitness je poľská dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť špecializujúca sa na vývoj a výrobu technicky vyspelého a funkčného vybavenia, ktoré poskytuje všestranné možnosti tréningu. Od funkčného tréningu, k vzpieraniu až po crossfit. Spoločnosť Naomi Fitness bola založená tímom odborníkov z fitness priemyslu za pomoci bývalých profesionálnych olympijských športovcov a trénerov. Naomi Fitness je zároveň spoločnosťou, ktorá vytvorila najväčšiu outdoor-ovú klietku v Európe pre vojenskú akadémiu vo Švajčiarsku. Cieľom spoločnosti je vytvárať vysokokvalitné vybavenie pre športové strediská a fitness centrá, ktoré chcú poskytnúť tú najvyššiu kvalitu pre svojich klientov.

S vývojom zariadení sa spája aj spolupráca s dodávateľom, akým je napríklad dodávateľ značky TRX. Funkčnosť a vzhľad produktov značky Naomi Fitness je na najvyššej úrovni. Na výrobu zariadení sa používajú vysokokvalitné materiály, ktoré zodpovedajú normám Európskej únie a zaručujú dlhú životnosť. Výskum a neustály rozvoj vybavenia patria medzi hlavné priority firmy. Aj preto Naomi Fitness skúma funkčnosť svojich zariadení priamo u svojich klientov a hľadá nové riešenia pre zefektívnenie svojich produktov a poskytnutie najlepších výsledkov počas tréningu. Klietky a konštrukcie sú plne prispôsobiteľné priestoru, čo umožňuje inštaláciu v malých aj veľkých fitness centrách.

Naomi Fitness na FIBO 2019


Spoločnosť Naomi Fitness sa zúčastnila najväčšieho fitness veľtrhu na svete známom ako FIBO, na ktorom predstavila nové konštrukcie z rady CUBE.

Dynamický tréning


Najnovšia séria multifunkčných veží s názvom CUBE poskytuje vďaka viacerým tréningovým stanovištiam efektívny tréning pre skupinu alebo jednotlivca.

CHAMELEON Power Racks

Všestranné využitie Rack-ov umožňuje vykonávať rôzne cviky od bench pressu až po drepovanie. Power Rack-y od Naomi Fitness boli navrhnuté tak, aby sa ich využiteľnosť ešte zvýšila. Vnútorný priestor, krížové uchopenie ľubovoľného príslušenstva a hrazda na vyťahovanie vyhovie aj klientom fitness centra, ktorým nejde o vzpieranie alebo silový tréning. Rack-y spĺňajú požiadavky profesionálnych športovcov pre ich pevnosť a robustnosť vďaka použitiu kvalitných materiálov. Rack-y od Naomi Fitness sa radia medzi tie zariadenia, ktoré by určite nemali chýbať v žiadnom fitness centre alebo športovom klube.

POZRIEŤ SÉRIU          +421 948 707220         predaj@cardiofitness.sk

CHAMELEON Series

Multifunkčné veže zo série Chameleon sú navrhnuté tak, aby mal cvičiaci maximálny komfort pre cvičenie a zároveň aby sa hodili do každého moderného fitness centra. Všetky konštrukcie sú vyrobené z ocele a nerezovej ocele.

POZRIEŤ SÉRIU          +421 948 707220          predaj@cardiofitness.sk

CUBE Power Rack

CUBE Power Rack je ideálnym riešením pre silové zóny v každom komerčnom fitness centre. Klietky zo série CUBE poskytujú všestranné využitie v oblasti tréningu, napríklad možnosť drepovania alebo bench pressu. Power Racky zo série CUBE spĺňajú najprísnejšie požiadavky profesionálnych športovcov a pri výrobe ich konštrukcie boli využité najkvalitnejšie materiály, ktoré zaručujú vysokú pevnosť a odolnosť. Silové klietky od Naomi Fitness sa radia medzi tie zariadenia, ktoré by určite nemali chýbať v žiadnom fitness centre alebo športovom klube.

POZRIEŤ SÉRIU          +421 948 707220          predaj@cardiofitness.sk

CUBE Cage S – Single

Cube Cage S je najnovšia séria multifunkčných veží od spoločnosti Naomi Fitness. Inovatívne konštrukcie Cube sú navrhnuté s dôrazom na maximalizáciu celkového priestoru určeného na tréning a zároveň tak, aby poskytovali klientom fitness centra najkvalitnejšiu formu funkčného tréningu. Veže Cube Cage S sú šetrnejšie k šírke konštrukcie oproti sérií Cube Cage D, a vďaka tomu sú vhodnejšie do prevádzok s menším priestorom určeným na funkčný tréning. Séria Cube Cage S so sebou prináša aj nový robustný dizajn s hrubými nosníkmi, pre zvýšenie stability celej konštrukcie.

POZRIEŤ SÉRIU          +421 948 707220          predaj@cardiofitness.sk

CUBE Cage D – Double

Cube Cage D je najnovšia séria multifunkčných veží od spoločnosti Naomi Fitness. Inovatívne konštrukcie Cube sú navrhnuté s dôrazom na maximalizáciu celkového priestoru určeného na tréning a zároveň tak, aby poskytovali klientom fitness centra najkvalitnejšiu formu funkčného tréningu. Multifunkčné veže Cube D sú oproti modelom Cube S širšie a ponúkajú viac vnútorného priestoru, ktorý je vybavený vyšším počtom tréningových staníc. Séria Cube Cage D so sebou prináša aj nový robustný dizajn s hrubými nosníkmi, ktoré slúžia na zvýšenie stability celej konštrukcie.

POZRIEŤ SÉRIU          +421 948 707220          predaj@cardiofitness.sk

CUBE Suspension Bridge

Mnoho fitness prevádzok v súčasnosti ponúka svojim návštevníkom priestory pre funkčné tréningy, ktoré sú stále obľúbenejšie medzi širokou verejnosťou. Aj vďaka tomuto svetovému trendu sa spoločnosť Naomi Fitness rozhodla vytvoriť konštrukciu, ktorá nielenže ponúka veľa možností pre rôzne typy cvičení ale je vytvorená s dôrazom na to, aby zaberala vo vašej prevádzke, čo najmenej miesta.

POZRIEŤ SÉRIU          +421 948 707220         predaj@cardiofitness.sk

KONTAKTUJTE NÁS


Pošlite nám email

Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom emailu a do 24 hodín
máte od nás odpoveď.

Zavolajte nám

Radi Vám na Vaše otázky a dotazy odpovieme telefonicky alebo
na osobnom stretnutí.

+ 421 948 707220