Kontaktujte nás: +421 948 707220

Naša ponuka

Naša ponuka
repasovaných fitness zariadení

 

Naším klientom ponúkame repasované stroje od mnohých svetových výrobcov. Naša ponuka je obrovská. V súčasnosti máme skladom vyše 300 zariadení. Najčastejšie pracujeme so značkami ako Technogym, LF, HS, Star Trac, Nautilus, Precor, či Stairmaster. Avšak neustále máme v ponuke aj zariadenia od iných výrobcov.

V prípade záujmu, nás neváhajte kontaktovať s dopytom a určite nájdeme pre vás ideálne riešenie.

Technogym

Priekopník inovácií

Technogym je svetovým lídrom inovácií a trendov vo sfére wellness a fitness.
Zariadenia tejto talianskej značky nájdete v 65 000 centrách a viac ako v 200 000 domácnostiach po svete a odhaduje sa, že denne cvičí na produktoch tohto giganta až 35 miliónov ľudí.

Naša spoločnosť Vám dokáže ponúknuť takmer celú škálu zariadení tohto talianskeho giganta. Najčastejšie naši klienti využívajú kardio zariadenia zo série Excite alebo modernizovanej série Excite+ a z posilňovacích zariadení je to najčastejšie séria Selection. Na sklade avšak máme aj zariadenia zo sérií…

LF

Svetová jednotka v predaji

 

Značka LF je synonymom úspešného vývoja jedných z najlepších komerčných zariadení do fitness centier na svete. V súčasnosti ponúka najširšie portfólio produktov a ponúka vybavenie pre každý typ športového centra od veľkých komerčných fitness centier, wellness až po univerzitné a vojenské výcvikové strediská.

Pri zariaďovaní fitness centier, najčastejšie používame kardio zariadenia zo série Elevation a posilňovacie zariadenia zo série Signature.

ĎAĽŠIE ZARIADENIA Z NAŠEJ PONUKY

Stairmaster

Americká značka Stairmaster bola založená v roku 1983 v Tulse, Oklahoma. Ako prvý výrobca fitness zariadadení prišiel v roku 1983 na trh so schodovým trenažérom, ktorý si získal obľubu vo fitness priemysle a dnes ho nájdete v takmer každom profesionálnom fitness centre. Stairmaster patrí medzi mladé značky, ale vďaka ich progresívnemu prístupu k vývoju nových produktov, si získali dobré meno v tomto rýchlo rastúcom odvetví.

Nautilus

Americká značka Nautilus, ktorá má svoje korene v neskorších 60-tych rokoch patrí medzi najstaršie značky na trhu fitness. Už desaťročia vytvára kvalitné posilňovacie aj kardio zariadenia a v súčasnosti pokračuje v zdokonaľovaní svojich výrobkov. Dnes patrí pod krídla spoločnosti Core Health&Fitness, ktorá kladie veľký dôraz na neustáli prínos inovácií do tohto odvetvia.

Precor

Precor je americká značka so sídlom Seatlli. Od roku 2004 patrí do jednej z najväčších obchodných skupín z oblasti športových zariadení a produktov pre tento segment – Amer Sports, ktorá zahrňuje aj populárne značky ako Wilson, Salomon, Atomic a pod. Produktová línia Precor zahrňuje 3 rozličné rady posilňovacích strojov a širokú škálu kardio zariadení. Moderný dizajn, pokrokové technológie IFR a GFT, vlastný vývoj softwaru pre dotykovú konzolu P80, svedčia o kvalite výrobkov tejto americkej značky.

Star Trac

Star Trac je kvalitná značka pochádzajúca zo Spojených štátov amerických, ktorá si získala meno už aj na slovenskej a českej fitness sfére. Je súčasťou spoločnosti Core Health & FIitness spoločne s Nautilus a Stairmaster. Táto americká značka má vo svojej ponuke 4 rady posilňovacích strojov, špeciálne kladkové stroje pre funkčný tréning , niekoľko rád bicyklov na Spinning a v neposlednom rade aj všetky typy trenažérov.

HS

Posilňovacie stroje HS patria medzi najobľúbenejšie posilňovacie stroje na svete, ktoré využívajú nielen profesionálni športovci, ale aj tí, ktorí majú odhodlanie a chcú trénovať ako oni. HS je silovou odnožou značky LF. Líniu týchto posilňovacích strojov navrhol v roku 1989 Gary Jones s dôrazom na biomechaniku človeka tak, aby sa pohybovali rovnakým spôsobom ako je prirodzené pre ľudské telo.

Hľadáte niečo špecifické? 

Často-krát sa stáva, že naši klienti majú špecifickú požiadavku na zariadenie, ktoré by radi videli vo svojom fitness centre. V našej spoločnosti Cardio&Fitness Studio riešime aj takéto požiadavky.

Jednoducho nás kontaktujte s dopytom a náš odborný tím vám odpovie do 24 hodín!

KONTAKTOVAŤ >>